Vakıfbank kobi kredi kampanyası 2018’de öde

  • 29 Eylül 2017
Vakıfbank kobi kredi kampanyası 2018’de öde

VakıfBank Kobilere özel kampanyasında şimdi al 2018 yılında öde fırsatı sunuyor. Vakıfbank 4 ay ödemesiz 36 aya kadar vadeli 100.000 TL’ye kadar kobi kredisi fırsatı sunuyor.

Hazırladığı özel kampanyalarla KOBİ’lere olan desteğini sürdürmeye devam eden VakıfBank  “Şimdi Al, 2018’de Öde” kampanyasını hayata geçirdi. VakıfBank’ın KOBİ’lerin yılsonu finansman ihtiyaçlarını kolaylıkla karşılayabilmeleri için başlattığı, 100.000 TL’ye kadar kredi kullanma avantajı içeren kampanyada 36 aya varan vadeler ve uygun faiz oranları sunuluyor.

İki farklı geri ödeme seçeneği
Ödeme planlarında aylık eşit veya 3 ayda bir eşit taksitli ya da 4 aya kadar ödemesiz dönemli geri ödeme seçenekleri sunan “Şimdi Al 2018’de Öde” kampanyasına katılan KOBİ’ler ayrıca, BusinessCard’ları ile (ek kartlar dahil) yapacakları ilk 5.000 TL’lik alışveriş karşılığında 100 TL ekstre indirimi kazanabilecek.

Kampanyaya katılmak isteyen KOBİ’lerin sisteme kayıtlı cep telefonlarından KOBI yazıp bir boşluk bırakarak kart numaralarının son 6 hanesini 6635’e SMS göndermesi yeterli.

VakıfBank Genel Müdür Yardımcısı Ersin Özoğuz konuyla ilgili yaptığı açıklamada” VakıfBank olarak ülke ekonomisinin dinamik gücü olan KOBİ ve esnafımızı nakdi ve gayri nakdi kredilerden, tahsilat ve ödeme hizmetlerine kadar birçok alanda destekliyoruz. Özellikle bankacılık sektörü aracılığıyla sağlanan kamu desteklerinin KOBİ ve esnafımıza ulaşması konusunda aktif rol alıyoruz” dedi.

KOBİ’lerin ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda farklı finansal ürün ve hizmetler geliştirdiklerini ifade eden Özoğuz sözlerini şöyle sürdürdü. “Bankamız son olarak KOBİ’lerin yılsonu ihtiyaçlarını karşılayacak “Şimdi Al, 2018’de Öde” kampanyasını hayata geçirdi. Bu kampanya ile KOBİ’lerimiz ihtiyaçlarını çok daha rahat bir şekilde karşılayacak, üretimlerini ara vermeden sürdürebilecekler. Uzun yıllardır bankamızın özel ilgi gösterdiği KOBİ’lere, Türkiye genelinde yaygın şube ağımız, geniş ürün yelpazemiz ve 2100’ün üzerinde uzman müşteri temsilcimiz aracılığıyla hizmet vermeye devam edeceğiz.”

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ