Vakıfbank Kobilere özel 2016 kredi kampanyası

 • 06 Ocak 2016
Vakıfbank Kobilere özel 2016 kredi kampanyası

Vakıfbank kredi kampanyaları 2016 yılında da devam ediyor. Vakıfbank şimdi Kobilere özel kampanyasında masrafsız kış kredisi fırsatı sunuyor. Kampanya kapsamında 36 aya varan taksitlerle 50.000 TL’ye kadar kredi kullanabileceksiniz.

VakıfBank’ın 36 aya varan vade imkanı sunduğu “KOBİ’lere Masrafsız Kış Kredisi” kampanyasında, 4 aya kadar taksit erteleme veya 3 aya kadar ödemesiz dönem seçenekleri bulunuyor. Taksit ertelemeli geri ödeme seçeneği ile bir yıllık periyotta taksitler 4 kez ertelenebiliyor. 31 Mart 2016’ya kadar devam edecek kredi kampanyası hakkında VakıfBank şubelerinden, vakifbank.com.tr ve vakifbankkobidost.com.tr internet sitelerinden ayrıntılı bilgi alınabiliyor ve kredi başvurusu yapılabiliyor.

Ayrıca, kredi kullanarak kampanyadan yararlanan ve VakıfBank BusinessCard’ları ile 30 Nisan 2016 tarihine kadar 5 bin TL tutarında harcama yapan ilk bin müşteri, kredi kartı hesap ekstrelerinde 100 TL’lik indirim hakkı kazanıyor.

Kampanya Ayrıntıları

 • Kampanya 31.03.2016 (Perşembe) tarihine kadar geçerli olup, kredi kullanılabilmesi için; çapraz Bankacılık ürünlerinin alınması zorunludur.
 • Belirtilen tutar ve vadeler piyasa koşullarına göre değişiklik gösterebilir.
 • Bankamız gerekli gördüğü hallerde, kredi kullandırım koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Krediden yararlanan şahıs firmaları için hayat sigortası yaptırılması zorunlu olup, yaptırılmaması halinde kredinin %0.5 (binde beş)’i tutarında peşin komisyon tahsil edilecektir.
 • BusinessCard harcamalarına ekstrede 100 TL indirim kampanyasında, müşterilerimizin aktif BusinessCard’ı olması ve 30.04.2016 tarihine kadar toplamda 5.000 TL’lik harcama yapması gerekmektedir. 5.000 TL’lik harcamaya peşin, mail order ve taksitli alışverişler dahildir.
 • BusinessCard’tan yapılacak nakit çekim, iade ve puan kullanımı türündeki işlemler dikkate alınmayacaktır.
 • Kampanya SMS katılımlı olup, müşterilerimizin kayıtlı cep telefonlarından KOBI yazıp bir boşluk bırakarak kart numaralarının son 6 hanesini 6635 e SMS göndermesi gerekmektedir. SMS gönderip kampanyaya katılan müşterilerimizin kazandıkları indirimler, kampanya bittikten sonra kredi kartı ekstresi borçlarına otomatik olarak yansıtılacaktır.
 • Kart sahibi kampanyadan sadece bir kez faydalanabilecektir.
 • Kampanyadan hedeflenen harcamaya ulaşan ilk 1.000 müşteri ödül kazanabilecektir.
 • Kredinin ve/veya BusinessCard’ın iptal edilmesi halinde ve/veya müşterinin belirlenen süre içerisinde 5.000 TL’lik harcama tutarına ulaşamaması halinde indirim yansıtılmayacaktır.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ