Vakıfbank kurban bayramı kredi kampanyası 2017

  • 18 Ağustos 2017
Vakıfbank kurban bayramı kredi kampanyası 2017

2017 kurban bayramına özel banka kredi kampanyaları sürüyor. Vakıfbank bayrama özel kredisinde 48 ay vadeli 90.000 TL’ye kadar kredi fırsatı sunuyor. Uygun faiz oranlarıyla açıklama geldi ama tam rakam yok. Vakıfbank kredi faiz oranlarında pazarlık yapmayı unutmayın.

“Bayrama Özel 0 Km Taşıt Kredisi” sayesinde ise yeni bir otomobil sahibi olmak isteyenlere 250 bin TL’ye kadar 48 ay vadeyle çözüm sunuluyor.

“Halden anlayan banka” VakıfBank, müşterilerinin yaklaşan Kurban Bayramı öncesinde ihtiyaçlarını daha rahat karşılayabilmesi için yüksek limit, uygun vade ve ödeme seçenekleriyle dolu yeni kredi kampanyaları başlattı.

Uygun faiz oranlarıyla ihtiyaç kredisi
VakıfBank’ta kamu ve özel sektör çalışanları ve emekliler, uygun faiz oranlarıyla 1.000 TL’den 90 bin TL’ye kadar “Geleneksel Bayram Kredisi’ kullanabiliyor. Krediden yararlanmak için şubeye gitmeye gerek kalmadan, aralarında birer boşluk bırakarak KREDI, T.C. Kimlik No. ve aylık gelir miktarı yazılıp 5724’e SMS göndermek yeterli.

Bayramı yeni bir otomobille karşılayın
VakıfBank’ın, Kurban Bayramı’na yeni bir otomobille girmek isteyenler için bayram kampanyası dahilinde hazırladığı  “Bayrama Özel 0 Km Taşıt Kredisi” ise yine uygun faiz oranı ve 48 aya varan vade seçenekleriyle 250 bin TL’ye kadar limit imkanı sunuyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.