Kampanya ve İndirim Haberleri

Vakıfbank qr ödeme kampanyası 5 Ocak – 5 Mart 2021

  • 09 Ocak 2021
Vakıfbank qr ödeme kampanyası 5 Ocak – 5 Mart 2021

Vakıfbank saçma bir çekiliş kampanyası başlattı. Qr ödeme yapanlar çekilişe katılım hediyeler kazanıyor. Kampanya vesilesiyle qr ödeme hakkında birkaç şey yazayım. Aslında qr ödeme zor ve pek kullanılmayan bir yöntem. NFC temassız cep telefonu ödeme çok daha pratik. Yalnız iphone sahipleri temassız ödemeyi kullanamıyor. iphone için qr ödeme kullanılabilir.

Vakıfbank mobil uygulamayla qr ödeme yapabilirsiniz.

Vakıfbank qr ödeme nasıl yapılır?

QR Ödeme yapabilmek için VakıfBank Mobil Bankacılık kullanıcısı olması ve Aktif bir VakıfBank kredi kartı bulunması yeterlidir.

Mobil Bankacılık üzerinde QR Kod ile Ödeme İşleminin Seçilmesi
Mobil Bankacılıktan “Tüm İşlemler” menüsü altından “QR İşlemleri” ve ardından “QR Ödeme” seçilir. POS üzerinde oluşan QR Kod telefon kamerası aracılığı ile okutulur. İşlem bilgileri ekrana gelir ve onay tuşu basılarak işlem tamamlanır.

QR Ödeme hem Android hem de IOS işletim sistemli Akıllı telefonlarda kullanılabilir.

POS üzerinde QR Kod ile Satış işleminin Seçilmesi
POS üzerinden Satış işlemi seçilir. Satış Tutarı girilir. Kare Kod oluşturmak için Sıfır “0” tuşlanır. Ekrana gelen Kare Kod Müşteri Telefonu aracılığı ile okutularak işlem tamamlanır.

Karekod ile işlemler senden hediyeler VakıfBank’tan

VakıfBank QR Ödeme ile Kredi Kartı yanınızda olmasa bile QR ile ödeme alabilen tüm Vakıfbank POS’larından ödeme yapılabilir. Ayrıca Bankalararası Kart Merkezi (BKM) aracılığıyla uygulamaya katılan Bankaların POS’larından da QR ödeme yapılabilir. Aynı şekilde uygulamaya katılan Bankaların Kart kullanıcıları kendi Mobil uygulamaları üzerinden de Bankamız POS’larında QR ödeme yapabilmektedir.

5 Ocak – 5 Mart 2021 tarihleri arasında Vakıfbank Kartlarıyla yapacağınız ödemeler kazandırıyor. Kampanya tarihleri arasında VakıfBank müşterileri, VakıfBank ATM cihazlarında QR kod sistemi vasıtası ile tutardan bağımsız olacak şekilde; para çekme veya para yatırma işlemi gerçekleştirmesi durumunda 1’er adet çekiliş hakkı; ek olarak QR kod uyumlu POS’lar üzerinden VakıfBank Mobil Bankacılık kullanarak QR ile kredi kartından ödeme işlemi gerçekleştirmesi durumunda 1 adet çekiliş hakkı, her işlem için günde en fazla 1’er adet çekiliş hakkı verilecek olup günde toplam 3 çekiliş hakkı ile sınırlıdır. Aynı zamanda VakıfBank Mobil Bankacılık Uygulamasını (İOS ve Android) ilk kez mobil bankacılık müşterisi olacak şekilde (yeni) indirip aktive olması durumunda da (yeni VakıfBank Mobil Müşterisi olması durumunda) kampanya dönemi içerisinde 1 kereye mahsus olmak üzere, yapılacak QR işlemlerinden bağımsız olacak şekilde, bir müşteri ek olarak 5 çekiliş hakkı sahibi olabilecektir.

Kampanya kapsamında yapılacak çekilişte 5 kişiye Apple iPhone 12 128 GB, 15 kişiye Apple iPad Wİ-Fİ Uzay Grisi-MYLD2TU/A ve 25 kişiye Apple Watch Series 6 hediye edilecektir.

Kampanya 5 Ocak 2021 saat 00:01’de başlayıp, 5 Mart 2021 saat 23:59’da sona erecektir.
Türkiye genelindeki VakıfBank müşterileri, VakıfBank ATM cihazlarında QR kod sistemi vasıtası ile tutardan bağımsız olacak şekilde; para çekme veya para yatırma işlemi gerçekleştirmesi durumunda 1’er adet çekiliş hakkı; ek olarak QR kod uyumlu POS’lar üzerinden VakıfBank Mobil Bankacılık kullanarak QR ile kredi kartından ödeme işlemi gerçekleştirmesi durumunda 1 adet çekiliş hakkı, her işlem için günde en fazla 1’er adet çekiliş hakkı verilecek olup günde toplam 3 çekiliş hakkı ile sınırlıdır. Aynı zamanda VakıfBank Mobil Bankacılık Uygulamasını (İOS ve Android) ilk kez mobil bankacılık müşterisi olacak şekilde (yeni) indirip aktive olması durumunda da (yeni VakıfBank Mobil Müşterisi olması durumunda) kampanya dönemi içerisinde 1 kereye mahsus olmak üzere, yapılacak QR işlemlerinden bağımsız olacak şekilde, bir müşteri ek olarak 5 çekiliş hakkı sahibi olabilecektir.
Çekiliş 26.03.2021 tarihinde ve saat 10:00’da Türkiye Vakıflar Bankası T.A.O Genel Müdürlük Ödeme Sistemleri Bankacılığı Pazarlama Başkanlığı Kart Pazarlama Müdürlüğü Saray Mah. Dr. Adnan Büyükdeniz Cad. No:7/B Kat:12 Ümraniye/İSTANBUL adresinde gerçekleştirilecektir. Çekiliş sonuçları 02.04.2021 tarihinde Takvim Gazetesi’nde yayınlanacaktır. Ayrıca, çekiliş sonuçları 02.04.2021 tarihinde www.vakifbank.com.tr internet sayfasında da ilan edilecektir.
Çekilişten sonra asil ve yedek talihlilerin adreslerine aynı anda taahhütlü posta kanalıyla tebligat yapılacaktır.
Kampanya kapsamında yapılacak çekiliş sonucunda, 5 adet Apple iPhone 12 128 GB (Fiyatı: 11.500 TL), 15 adet Apple iPad Wİ-Fİ Uzay Grisi-MYLD2TU/A (Fiyatı: 4.000 TL) ve 25 adet Apple Watch Series 6 (Fiyatı: 3.800 TL) ödül olarak verilecektir.
Müşteri No., Ad, Soyad bilgilerinden herhangi biri eksik olanlara çekiliş hakkı verilmeyecektir.
Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.
Kampanya yalnızca bireysel segmentteki VakıfBank müşterileri için geçerlidir.
Katılımcının ikramiye kazanması durumunda adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise, gazetede yapılacak olan ilan, tebliğ için yeterli olacaktır.
Türkiye Vakıflar Bankası T.A.O personelleri ve Türkiye Vakıflar Bankası iştirak personelleri ile 18 yaşından küçükler kampanyaya, piyango ve çekilişlere katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilmez.
İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV ve ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Burhan dedi ki:

    toplam kaç çekiliş hakkımızın olduğunu nasıl öğrenebileceğiz

  2. aykut dedi ki:

    bence qr ile ödeme zahmetli olsada, saçma değil. çünkü “nfc” çoğu android telefonlardada yok. iphonede olmadığı gibi.

BİR YORUM YAZ