Opet Yapı Kredi cüzdan kampanyası 45 TL ekstre indirimi

 • 16 Aralık 2015
Opet Yapı Kredi cüzdan kampanyası 45 TL ekstre indirimi

Yapı Kredi cüzdan uygulaması kampanyaları ve indirimleri sürüyor. Yapı Kredi cüzdan ile Opet akaryakıt istasyonlarından yapacağınız 4 defa 100 TL ve üzeri alışverişlerde 45 TL ekstre indirim fırsatı 16 – 31 Aralık 2015 tarihleri arasında sizleri bekliyor.

Kampanya Ayrıntıları

 • Kampanyaya katılan World Üye İşyeri olan OPET ve SUNPET akaryakıt istasyonlarından 16 Kasım – 31 Aralık 2015 tarihleri arasında farklı günlerde 4 adet tek seferde 100 TL ve üzeri akaryakıt alışverişi yapan müşteriler, 1-10 Ocak 2016 tarihleri arasında bir sonraki World üyesi OPET istasyonlarından minimum 25 TL akaryakıt alımı yaptığında 25 TL indirim kazanacaktır. Kampanyaya Yapı Kredi Cüzdan uygulaması üzerinden katılan müşteriler ise 45 TL indirim kazanacaktır. Yapı Kredi Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için Yapı Kredi Cüzdan uygulamasını indirerek kampanya katılmaları ya da AKARYAKIT yazıp bir boşluk bırakıp, kart üzerindeki müşteri numaralarını SMS ile 4454’e gönderilmesi gerekmektedir.
 • Albaraka Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için AKARYAKIT yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra, AL yazıp boşluk bırakmadan kart üzerindeki müşteri numaralarını SMS ile 4454’e gönderilmesi gerekmektedir.
 • TEB Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için AKARYAKIT yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra, T yazıp boşluk bırakmadan kart üzerindeki müşteri numaralarını SMS ile 4454’e gönderilmesi gerekmektedir.
 • Vakıfbank Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için AKARYAKIT yazıp bir boşluk bırakıp, kart numarasının son 6 hanesini SMS ile 6635’e gönderilmesi gerekmektedir.SMS gönderimi ile kampanyaya son katılma tarihi 31 ARALIK 2015’tir.
 • Kampanya kapsamında işlemlerin Yapı Kredi POS terminali üzerinden yapılması gerekmektedir.
 • Kazanılan indirimler 21 Ocak 2016 tarihinde kredi kartlarına yansıtılacaktır. Yapı Kredi Cüzdan üzerinden kampanyaya katılan müşteriler için ek 20 TL indirim 29 Ocak 2016 tarihinde kartlara yansıtılacaktır. 1-10 Ocak 2016 tarihleri arasında World Üye İşyeri olan OPET ve SUNPET istasyonlarından minimum 25 TL değerinde akaryakıt alımı yapmayan müşterilerin kredi kartlarına indirim yansıtılmayacaktır.
 • Aynı gün içerisinde yapılacak işlemlerden yalnızca biri kampanyaya dahil olacaktır.
 • Kampanya müşteri bazında geçerli olup her müşteri bir defa ödül kazanabilir.
 • Kampanyaya Otobilim işlemleri, TEB, Vakıfbank, Albaraka Worldcard’lar dahil olup, Worldpuan ve World Business kart ve Anadolubank Worldcard’lar ile yapılan alışverişler dahil değildir.
 • Yapı Kredi Cüzdan üzerinden katılımlar için verilecek ek 20 TL faydası sadec
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 7 YORUM
 1. doğan dedi ki:

  15 kasım 31 aralık sms ile katılımını yapıp 4*100 yapmıştım.şimdi bu kampanya için yapıkredi cüzdanı yükledim ve tekrar katıldım.2 ayrı kampanyamı olacak 4*100 daha yaparsam16 aralık 31 aralık 45 World puan.ve 15 kasım 31 aralık 25 indirimmi.yoksa önceki smsli geçersizmi olacak.bilginiz varmı nesrin hanım.

 2. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Doğan bey 15 Kasım kampanyası hangisi?

 3. doğan dedi ki:

  World kart akaryakıt kampanyası.sitesinizde e var.World kredi kartı sahipleri yıl sonuna kadar world üyesi Opet akaryakıt istasyonlarından tek seferde ve farklı günlerde yapacakları 4 adet 100 TL ve üzeri alışverişte 25 TL ekstre indirimi kazanacak. Öncelikle 31 Aralık tarihine kadar 4 adet 100 TL harcama yapacaksınız. Ekstre indirimi direkt yapılmıyor. 1-10 Ocak 2016 tarihleri arasında tekrar opetten 25 TL ve üzeri yakıt aldığınızda ekstrenizden düşülecek. Yani 25 TL yakıt hediye şeklinde düşünebilirsiniz.

  Kampanya 15 Kasım – 31 Aralık 2015 tarihleri arasında geçerli olacak.

  Harcama öncesinde AKARYAKIT yazıp bir boşluk bırakarak, kart üzerindeki müşteri numaranızı 4454’e göndermeniz zorunludur.

 4. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Doğan bey her iki kampanya şartlarında da bileştirilemez ifadesi yok. Büyük ihtimalle birleşecektir ama kesin verir diyemeyeceğim. En sağlıklı bilgiyi müşteri hizmetleri verecektir.

 5. doğan dedi ki:

  teşekküredrim nesrin hanım.

 6. Anonim dedi ki:

  Onlarada çok güvenmeyin onlarla konuştuğunuz tarihi not edin

 7. Ramazan dedi ki:

  Baklavayı Seyitoğlun dan yakıtı opelden alacaksın

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.