Yapı Kredi cüzdan Dominik seyahati çekiliş kampanyası

  • 22 Şubat 2017
Yapı Kredi cüzdan Dominik seyahati çekiliş kampanyası

Yapı Kredi Cüzdan uygulaması kullanıcıları muhteşem bir seyahat kazanma şansı yakalıyor. Cüzdan uygulaması üzerinden çekilişe katılarak Dominik seyahati kazanan şanslı 3 çiftten biri olabilirsiniz. Kampanya 5 Mart 2017 tarihine kadar geçerli olacaktır.

Kampanya Ayrıntıları
Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 14.02.2017 tarih ve 58259698-255.01.02/342-1164 sayılı izni ile 22.02.2017 (saat: 00:01) – 05.03.2017 (saat: 23:59) tarihleri arasında Yapı ve Kredi Bankası A.Ş. tarafından düzenlenmektedir.
Kampanya tarihleri arasında World kampanyalarını, son alışverişlerini, kredi kartı limit, puan ve borç durumlarını takip edebildikleri, Yapı Kredi Cüzdan uygulamasını akıllı telefonlarına ve tabletlerine uygulama marketlerinden ücretsiz olarak indirerek, uygulamaya TC. Kimlik No / Kullanıcı Kodu ve şifreyle giriş yapan ve kampanyalar bölümündeki Bana Özel alanından katıl butonuna tıklayarak kampanyaya katılan Yapı ve Kredi Bankası A.Ş. bireysel kredi kartı müşterilerine bir çekiliş hakkı verilecektir. Çekiliş, 10.03.2017 saat 12:00’de, TSM Danışmanlık Organizasyon ve Pazarlama A.Ş. Levazım Mh. Korukent Sitesi D Blok Zemin Kat Levent / İstanbul adresinde halka açık şekilde yapılacaktır.
Yapılacak olan çekilişte; 3 kişiye Dominic Seyahati : 20 Nisan – 05 Mayıs 2017 tarihleri arasında, çift kişilik 7 gece 8 gün, Air France havayolları ile ekonomik İstanbul – Dominic – İstanbul gidiş-dönüş uçak bileti, 4 yıldızlı Hotel Aliseı otelde çift kişilik konaklama.
Dominic içindeki tüm transferler ve rehberlik hizmeti dahildir. Seyahat İstanbul’da başlar, İstanbul’da biter.
İkamet edilen şehirden İstanbul’a gidiş-dönüş ulaşım, pasaport ve harç giderleri, yurtdışı çıkış harcı, yurt dışı çıkış fonu, havaalanı vergileri, vize ücretleri, şahsi harcamalar, vize ve pasaport alma sorumluluğu talihliye aittir. (Birim fiyat: 23.600 TL) hediye edilecektir.
Seyahat ikramiyesi talihli ile birlikte çift kişiliktir.
Seyahat ikramiyesi devredilemez, nakde çevrilemez ve talihli dışında başka biri tarafından kullanılamaz.
Mevcutta Yapı Kredi Cüzdan uygulamasını indirmiş olan Yapı ve Kredi Bankası A.Ş. bireysel kredi kartı sahipleri de kampanyaya katılabilir.
Kampanya, Yapı ve Kredi Bankası bireysel kredi kartı sahiplerine yöneliktir. Yapı Kredi Cüzdan uygulamasını indirerek kampanyaya katılım ücretsizdir.
Kampanyaya katılım bir çekiliş hakkı ile sınırlıdır.
Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.
Çekiliş listesinin oluşturulacağı tarih itibariyle ödeme gecikmesi olmayan, kanuni takipte olmayan, Yapı Kredi bireysel kredi kartlarından en az bir tanesinin açık olan ve kampanya katılım koşullarını yerine getiren müşteriler listede yer alacaktır.
Müşteri isteği ile veya banka tarafından kapatılmış kartlar kampanyaya dahil değildir (Kartların geçici bloke/kapama durumları hariçtir) ve listede yer almayacaktır.
Katılımcının ikramiye kazanması durumunda adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterli olacaktır.
Yapı ve Kredi Bankası A.Ş. ve TSM Danışmanlık Org. ve Paz. A.Ş. çalışanları ile 18 yaşından küçük olanlar düzenlenen piyango ve çekilişlere katılamazlar, katılmış olsalar dahi ikramiye kazanmaları halinde bu ikramiyeler verilmez.
İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.
Asil ve yedek talihliler 14.03.2017 tarihinde Posta Gazetesi’nde ilan edilecektir.
İkramiye kazanan asil talihlilerin 29.03.2017, yedek talihlilerin ise 13.04.2017 tarihine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir.
Asil ve yedek talihlilere iadeli taahhütlü posta kanalıyla tebligat yapılacaktır.
Bu hususlar, piyango ile ilgili tüm duyuru ve basılı materyallerde yer alacaktır.
Piyango için ilgili mevzuat uyarınca diğer kurum ve kuruluşlardan izin alınması gerekmemektedir.

Abonelik
Bildir

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x