Yapı kredi emekli promosyon hediye kampanyası 2022

  • 22 Haziran 2022
Yapı kredi emekli promosyon hediye kampanyası 2022

Bankaların emeklileri transfer için çabaları devam ediyor. Yapı kredi emeklilere özel promosyon hediye kampanyası kapsamında 4000 TL’ye varan nakit hediye ediyor. Emekli tanıdığına referans olup bankaya transfer edenler her 1 kişi için 250 TL alacak.

Kampanya Ayrıntıları
Yapı Kredi Bankası Emekli Referans Kampanyası 4 Nisan – 31 Temmuz 2022 tarihleri arasında geçerlidir.
Yapı Kredi Bankası müşterileri SGK (SSK / Bağkur / Emekli Sandığı) maaşı sahibi bir emekliye referans olarak kampanyaya katılabilirler.
Yapı Kredi Bankası müşterileri Şubelerimiz, Müşteri İletişim Merkezi ve Yapı Kredi Mobil üzerinden SGK maaşı sahibi bir emekliye referans olarak kampanyaya katılım sağlayabilirler.
Referans veren müşterilerin Yapı Kredi Şubeleri, Müşteri İletişim Merkezi üzerinden aldıkları kodları referans göstermek istedikleri emekli tanıdıkları ile paylaşmaları gerekmektedir.
Referans verilen emeklinin kendisine iletilen kodu Yapı Kredi’ye maaş taşıma ve promosyon başvurusu yaptığı sırada Şube / Müşteri İletişim Merkezi personeli ile paylaşması veya Yapı Kredi Mobil ve Yapı Kredi İnternet Şubesi üzerinden maaş taşıma işlemlerini gerçekleştirirken girmeleri gerekmektedir.
Emekli müşterilerin Referans kampanyasına katılımının alınabilmesi için promosyon taahhüdü vermeleri ve kod girişlerinin gerçekleşmesi gerekmektedir.
Bir emekli sadece bir kişi tarafından referans gösterilebilir.
Referans veren müşteri tarafından alınan kod yalnızca bir emekli tarafından kullanılabilir.
Bir müşteri en fazla 10 kişiye referans olarak kampanyaya katılım sağlayabilir. Yapı Kredi Bankası müşterileri referans oldukları kişilerden SGK ( SSK / Bağkur / Emekli Sandığı) emekli maaşını Yapı Kredi Bankası’na taşıyan her bir müşteri için 250 TL, toplamda en fazla 2.500 TL ödül kazanabilir.
Yapı Kredi Bankası kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme yetkisine sahiptir.
Yapı Kredi Bankası ve iştiraklerinin personelleri kampanyaya katılım sağlayamaz.
Yapı Kredi Bankası’ndan son 6 ay içerisinde emekli maaşı almış kişiler kampanya kapsamında referans gösterilemez.
Yapı Kredi Bankası mevcut emekli maaş müşterisi olan veya Yapı Kredi Bankası’na emekli maaşını taşımak için başvurusu bulunan müşteriler kampanya kapsamında referans gösterilemez.
Tüm Yapı Kredi Bankası müşterileri, Emekli Referans Kampanyası kapsamında emekli yakınlarına referans olabilir.
Referans veren müşteri günde en fazla 5 kod oluşturabilir, referans veren müşterinin aktif ve/veya kullanılabilir durumda toplam 10 kodu olması durumunda yeni kod oluşturulmasına izin verilmez.
Emekli müşterilerin kendilerine iletilen kodu 10 gün içerisinde kullanması gerekmektedir, 10 gün içinde kullanılmayan kodlar geçerliliğini yitirecektir.
Referans verilen emeklinin maaşının Yapı Kredi Bankası’na taşınması ve promosyon ödemesinin gerçekleşmesinin ardından referans veren Yapı Kredi Bankası müşterisinin kampanya ödüllendirmesi yapılır.
Referans veren müşterinin kampanya ödüllendirmesi, Yapı Kredi Bankası’ndaki TL Vadesiz mevduat hesabına yapılır. Referans verilen emeklinin promosyon ödemesinin gerçekleşmesinin ardından 60 gün içerisinde uygun hesabı bulunmayan referans veren müşteri için kampanya kapsamında ödüllendirme yapılmaz.
Kampanyaya katılım sağlayan emeklilerin 180 gün içerisinde maaşını Yapı Kredi Bankası’na taşımış ve promosyon almış olması gerekmektedir. Emekli maaşının 180 gün içerisinde Yapı Kredi Bankası’na taşınmaması ve emeklinin promosyon almaması durumunda kampanyadan yararlanılamaz.

Abonelik
Bildir

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x