Yapı kredi yeni müşteriye bein connect tüm paketler hediye

  • 24 Ekim 2022
Yapı kredi yeni müşteriye bein connect tüm paketler hediye

İlk defa Yapı kredi müşterisi olanlara özel kampanyada Bein Connect üzerinden istediğiniz tüm paketler tutarında hediye world puan verilecek. Kampanyada Yıllık 4 ekran paketi seçilip en fazla 1188₺ world puan kazanabilirsiniz. Kampanya 7-31 Ekim tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Kampanyadan 7 – 31 Ekim tarihleri arasında Yapı Kredi’ye ilk defa müşteri olanlar yararlanabilecektir.
Kampanyadan sadece Yapı Kredi Mobil’i indirip, “Yapı Kredi Müşterisi Ol” adımından ilerleyerek süreci tamamlayan müşteriler yararlanabilecektir. Süreci bu şekilde tamamlamayan müşteriler kampanyadan yararlanamayacaktır.

Kampanyadan Yapı Kredi Mobil üzerinden müşterimiz olduktan sonra bireysel kredi kartı başvurusunda bulunan müşterilerimiz, başvurusu bankamızca değerlendirildikten sonra onaylanması ve kartlarının kullanıma açılması durumunda yararlanabilecektir.

Müşterilerimiz, onaylanan Yapı Kredi kredi kartıyla www.beinconnect.com.tr üzerinden dilediği paketi satın alması durumunda paket tutarınca Worldpuan kazanacaktır.
Müşterilerimiz, en fazla “Yıllık 4 Ekran” paketinden faydalanabilir, karşılığında kazanacağı maksimum Worldpuan tutarı 1.188 TL olacaktır.
Kampanya tek paket alımı için geçerlidir. Birden fazla paket alımında ilk alınan paket kadar Worldpuan kazanacaktır.
Kampanya süreci içerisinde Yapı Kredi mobil üzerinden ilk kez müşteri olan kişiler, 15 Kasım 2022 tarihine kadar www.beinconnect.com.tr üzerinden paket satın alımı yapmalıdır. 15 Kasım 2022 tarihinden sonra satın alınan paketler için puan yüklenmeyecektir.
Kazanılan puanlar 1 Aralık 2022 tarihine kadar müşterinin açık statüdeki Yapı Kredi kredi kartına yüklenecektir. Kazanılan puanlar 1 Mart 2023 tarihine kadar kullanılmalıdır. 1 Mart 2023 tarihine kadar kullanılmayan puanlar silinecektir.
Kampanya tek paket alımı için geçerlidir. Birden fazla paket alımında ilk alınan paket kadar Worldpuan kazanacaktır.
Yapı Kredi kampanyada değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Abonelik
Bildir

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x