Yapı Kredi Bayrama özel ihtiyaç kredisi ve faiz oranları

 • 01 Kasım 2010
Yapı Kredi Bayrama özel ihtiyaç kredisi ve faiz oranları

Kurban Bayramında Yapı Kredi’den her derde deva, özel kredi seçenekleri Siz de ister ayda sadece %0.41’den başlayan faiz oranlarıyla, ister faizsiz peşin komisyonlu, isterseniz masrafsız Bireysel İhtiyaç Kredisi alın, rahatlayın.

Bireysel İhtiyaç Kredisi
Kredi Tutarı
Vade
Aylık Faiz Oranı
Toplam Masraf*
Aylık Toplam Faiz Maliyeti Oranı*
Yıllık Toplam
Faiz Maliyeti Oranı*
Taksit Tutarı*
Düşük Faizli ve Komisyonlu
5000 TL
12 Ay
0,41%
219 TL*
1,21 %
14,52 %
430,11 TL
* Bireysel Ihtiyaç Kredisi toplam masraflarina grup hayat sigortasi 30 yas 12 ay vade için (13,95 TL), kredi açilis ücreti (77 TL) ve katki payi olarak (128 TL) dahil edilmistir. Bu kampanya 20.000 TL, 36 ay vadeye kadar geçerlidir.
Bireysel İhtiyaç Kredisi
Kredi Tutarı
Vade
Aylık Faiz Oranı
Toplam Masraf*
Aylık Toplam Faiz Maliyeti Oranı*
Yıllık Toplam
Faiz Maliyeti Oranı*
Taksit Tutarı*
Faizsiz
5000 TL
12 Ay
0%
374 TL*
1,25 %
15,00 %
416,67 TL
* Bireysel İhtiyaç Kredisi toplam masraflarına grup hayat sigortası 30 yas 12 ay vade için (13,95 TL) ve kredi açılış ücreti (185 TL) ve katkı payı olarak (175 TL) dahil edilmiştir.Bu kampanya 5.000 TL, 12 ay vadeye kadar geçerlidir.
Bireysel İhtiyaç Kredisi
Kredi Tutarı
Vade
Aylık Faiz Oranı
Toplam Masraf*
Aylık Toplam Faiz Maliyeti Oranı*
Yıllık Toplam
Faiz Maliyeti Oranı*
Taksit Tutarı*
Masrafsız
5000 TL
12 Ay
1,09%
0 TL*
1,31 %
15,72 %
488,18 TL
* Aylık ve yıllık toplam maliyet oranlarına ve taksit tutarlarına vergi (BSMV) ve fon (KKDF) dahil edilmiştir. Maksimum kredi tutarı 10.000 TL, maksimum vade 24 aydır.
Yapı ve Kredi Bankası A.S. faiz oranlarını ve kampanya tarihini degiştirme hakkını saklı tutar. Talep ettiğiniz, kredi değerlendirme süreçlerinde herhangi bir olumsuzluga rastlanmaması durumunda verilecektir.

Nasıl başvurabilirim?

 • Internet üzerinden basvurabilirsiniz.
 • SMS ile basvurmak için “Kredi Türü (Konut ya da Bireysel) (bosluk) TCKN (bosluk) Aylik Net Gelirinizi� yazip 4411’e gönderebilirsiniz.
 • Asagida belirtilen belgeler ve bu belgelerin asillari ile en yakin subemize ugrayarak basvuruda bulunabilirsiniz.

Özellikleri nelerdir?

Bireysel İhtiyaç Kredisi’nden belgelenebilir, düzenli ve yeterli gelire sahip olan herkes yararlanabilir. TL olarak kullanabileceğiniz Bireysel İhtiyaç Kredisi, kefalet karşılığı kullandırılır; kredi geri ödemesi boyunca, kredilendirilen kişiye hayat sigortası yapılır.

* %0.41 faiz orani ile 36 ay vadeye kadar tüm müsterilerimize özel Bireysel İhtiyaç kredisi kampanyasindan faydalanabilirsiniz.

Bankamızdan Maaş alan ve tüm Kamu çalışanlarına özel % 0,80 faiz oranından ve 80 TL dosya masrafından başlayan 36 ay ile 20.000 TL’ye kadar Bireysel İhtiyaç Kredisinden faydalanabilirsiniz.

Aldığınız krediyi, 1 aydan 36 aya varan vadelerle, bütçenizin elverdiği ödeme aralıklarıyla, zorlamadan geri ödeyebilirsiniz.

Ne kadar taksit ödeyeceğim?

Bireysel İhtiyaç Kredisi’yle ilgili ücret ve faizleri, faiz ve ücretler bölümünde bulabilir, ayrıca geri ödemelerle ilgili hesaplamalar için Hesaplama Araçları‘ndan yararlanabilirsiniz.

Bankamızdan Maaş alan ve tüm Kamu çalışanlarına özel % 0,80’den başlayan faiz oranları ile Bireysel İhtiyaç kredisi örnek geri ödeme tablosu için tıklayınız.

Müsterilerimize özel;

% 0.41 Bireysel İhtiyaç kredisi örnek geri ödeme tablosu için tıklayınız.
% 0 Faizli ve komisyonlu Bireysel İhtiyaç kredisi örnek geri ödeme tablosu içintıklayınız.
% 1.09 “Masrafsız” Bireysel İhtiyaç kredisi örnek geri ödeme tablosu için tıklayınız.

Kredi geri ödemelerinizi dilerseniz Otomatik Ödeme Talimatı vererek, ya da 444 0 444 Yapı Kredi Telefon Bankacılığı, Yapı Kredi İnternet Bankacılığı ve Yapı Kredi ATM’leri üzerinden kolayca yapabilir ve ödemelerinizden Worldpuan kazanabilirsiniz. Kazanacağınız Worldpuan’ları 100.000’i aşkın World Üye İşyerinde para yerine kullanabilirsiniz.

Sorularınız ve bankacılık işlemleriniz için 444 0 444 Yapı Kredi Telefon Bankacılığın’dan, Müşteri Temsilcilerimize ulaşabilirsiniz.

Başvuru sonucumu ne zaman öğrenebilirim?

Bireysel İhtiyaç Krediniz, bankamıza başvurmanız halinde, en kısa sürede sonuçlandırılır.

Başvuru için gerekli belgeler (Müşteri ve varsa Kefil için)

 • Nüfus cüzdanı fotokopisi
 • Gelir belgesi fotokopisi
  • Ücretli çalışanlar için son maaş bordrosunun fotokopisi / Maaş yazısı (Şirket yetkililerinin imza sirküleri ile beraber)
  • Serbest meslek sahipleri için son vergi levhasının fotokopisi
  • Emekliler için maaş cüzdanlarının fotokopisi
  • Kira geliri varsa tapu ve kira kontratı fotokopisi
 • Elektrik, su, doğalgaz, telefon gibi abonelik gerektiren bir hizmete ilişkin olarak işlem tarihinden önceki 3 ay içinde ve adınıza düzenlenmiş bir fatura aslı veya son 3 ay içerisinde alınmış ikametgah belgesi
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.