Arçelik babalar günü indirimleri 2015

  • 09 Haziran 2015
Arçelik babalar günü indirimleri 2015

Arçelik 2015 babalar gününe özel kampanyada en güzel hediye alternatiflerinde indirimli fiyat fırsatları sizleri bekliyor. Aşağıda belirtilen ürünlerden indirimli fiyatlar sunulacaktır.

 Arçelik K 3284 Gurme Çay Makinesi
Yeniliklerin öncüsü Arçelik, çayın uzun süre taze kalmasını sağlayan “filter sense” adlı özel demleme teknolojisiyle otomatik olarak hazırladığı çay, babanızla çay saatlerinizi unutulmaz kılacak. Kişiye özel lezzet seçimi ile çayı hafif, normal veya sert olarak demleyebilme özelliği bulunan Arçelik Gurme çay makinesinde, çayın miktarı ve çeşidi de ayarlanabiliyor. Siyah, yeşil ya da alternatif bitki çaylarını ideal sıcaklıkta demleme gibi özelliklerin tümü bu yenilikçi ürünü gurme olarak tanımlıyor. Zamanlama özelliği sayesinde çayı istenilen zamanda hazırlayan üründe, özel su transferi sistemi su ısıtıcısı haznesine konulan suyun otomatik olarak demleme haznesine aktarılmasını sağlıyor. 1,7 litrelik cam su ısıtıcı ve 0,9 litrelik cam demliği bulunan Arçelik Gurme Çay Makinesi babanız için en uygun hediye olacak.
Kampanya Fiyatı: 439 TL yerine 399 TL

Arçelik K 8115 KM In Love Filtre Kahve Makinesi
Arçelik’in kahve seven babalar için sunduğu ve cam karafı ile şık bir görünüme sahip olan filtre kahve makinesi K 8115’te tek seferde 12 fincan kahve hazırlanabiliyor. Ekstra aroma seçeneği bulunan üründe, istenilen zamanda kahve hazır oluyor. 1000 W güce sahip ürünün cam karafı sayesinde sıcak tutma fonksiyonu bulunuyor. Dijital kontrol paneli ve LCD ekranı ile kolayca kullanılabilen ürünün kahve filtre yuvası da sökülebiliyor ve rahatça temizlenebiliyor.
Kampanya Fiyatı: 179 TL

Arçelik Smart TV
Arçelik, büyük ekrandan vazgeçemeyen babalar için televizyon almayı düşünenlere 48’’ SMART modellerinde 200 TL indirim sağlıyor. Babalar bu sayede büyük ekranda futbol pozisyonlarını kaçırmıyor. Ayrıca futbolapp uygulamasıyla dizi mi maç mı tartışmalarını ortadan kaldırıyor. Yeni kolay kullanım ara yüzü ile günlük TV kullanımlarını da kolaylaştırıyor.

Ürün Fiyatı:
A48 LB 6536 modeli 1699 TL
A48 LW 6536 modeli 1699 TL

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ