Arçelik beyaz eşya değişim kampanyası 2018

  • 08 Ekim 2018
Arçelik beyaz eşya değişim kampanyası 2018
Arçelik mağazalarında 2018 Ekim ayına özel kampanya kapsamında beyaz eşyalarda değişim fırsatı sizleri bekliyor. Arçelik eski beyaz eşyanızı alarak yenilerini 1000 TL’ye varan indirimlerle size sunuyor.
Arçelik Sıfır Atık Projesi kapsamında, büyük bir değişim kampanyası başlattı. 1 Ekim 2018 tarihinde başlayan kampanya kapsamında  tüketicilerin yenilediği eski beyaz eşyalar, Arçelik’in Eskişehir ve Bolu’daki tesislerinde geri dönüştürerek ülkemiz genelinde döngüsel ekonomiye kazandırılacak.
Yenileme kampanyası 31 Ekim 2018 tarihine kadar Arçelik Mağazalarında geçerli olup, beyaz eşya, klima ve TV ürünlerini kapsamaktadır. Eski ürünler Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın Atık Elektrikli ve Elektronik Eşya Yönetmeliği ile Sıfır Atık Projesi kapsamında geri dönüştürülmektedir. Kampanyadan yararlanan tüketicilerimize indirimli ürün satın alma hakkı verilecektir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. BÜLENT ÖZTÜRK dedi ki:

    BUZDOLABIDA BU KAMPANYAYA DAHİLMİ.oda 1000 lirayamı alınıyor

  2. Anonim dedi ki:

    pekı 1000 liraya almiş olduğunuz makına karşılığında bizim alacağımız makınalar ne kadardan başlıyor 7 yada 10kg olanları

  3. ali emre dedi ki:

    1000 lıraya almış olduğunuz makına karşılığında bizim sizden alacağımız 7ve10 kg lık makına ne kadardan başlıyor sayfanızdan baktığımda 1500 tlden makınalarınız başlıyor ve ben size 500 tl odeme yaparak bu guruptakı makınalara sahip olabilirmiyim

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.