Arçelik bonus kampanyasında 11 taksit ve 3 ay erteleme fırsatı

  • 02 Mayıs 2012
Arçelik bonus kampanyasında 11 taksit ve 3 ay erteleme fırsatı

Arçelik kampanya ve indirimleri devam ediyor. Şimdi Arçelik mağazalarında Bonus kredi kartı sahiplerine özel kampanyada 11 taksit ve 3 Ay Erteleme fırsatı sizleri bekliyor.

Kampanya 1 Mayıs 2012 – 30 Haziran 2012 tarihleri arasında anlaşmalı Bonus üyesi Arçelik bayilerinde geçerlidir.

Kampanya anlaşmalı bonus üyesi Arçelik bayilerinde Garanti P.O.S. ile yapılan taksitli alışverişlerde geçerlidir.

11 taksit ve 3 ay erteleme uygulaması; 3 taksitli alışverişlere 8 taksit ilave edilip ödemesi 3 ekstre dönemi ertelenerek gerçekleştirilmektedir.

Garanti Bonus, Shop&Miles, Miles&Smiles kredi kartları, Bonus Business, TEB Bonus, Denizbank Bonus, ING Bonus, Şeker Bonus, Türkiye Happy Finans Card, Eurobank Tekfen Bonus Card’lar, mail order ve sanal POS ile yapılan alışverişler kampanyaya dahildir.

Ekspres Limit, Shop&Miles Business, American Express Business Card’lar ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.

2 – 4 arası taksitli alışverişlerin kart hamili slip nushasında “+ 8 Taksit Eklenecek ve Ödemeniz 3 Ekstre Dönemi Ertelenecektir.” şeklinde slip mesajı çıkacağı belirtilmektedir.

Flexi Kart’ların kampanyaya katılımı için EVET ARCELIK yazıp bir boşluk bırakıp kartın son altı hanesini 3340‘a SMS gönderdikten sonra alışveriş yapması yeterlidir.

Arçelik Bonus taksit ve erteleme kampanyası ile ilgili bilgi Arçelik yetkili satıcılarından ve bonus.com.tr elde edilebilir. Tercih edilmesi durumunda Garanti Bonus kredi kartına vade farklı 36 ay taksit imkanı da sunulmaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ