Arçelik derin dondurucu 2018 kampanya fiyatları

  • 20 Temmuz 2018
Arçelik derin dondurucu 2018 kampanya fiyatları
Kurban bayramı yaklaşırken derin dondurucu ihtiyaçları için arayış başladı. Arçelik 2018 yılına özel derin dondurucu kampanyası kapsamında 799 TL’den başlayan indirimli fiyatlarla farklı model ve hacimlerde derin dondurucu seçenekleri sunuyor.
Arçelik, şık tasarımlarını yaratıcı çözümlerle buluşturmaya devam ediyor. Dondurucuya ihtiyaç duyduğunuzda tek tuşa basarak derin dondurucu, soğutucuya ihtiyaç duyduğunuzda ise yine tek tuşla soğutucuya dönüşen derin dondurucular, Arçelik mağazalarında tüketicilerin beğenisine sunuluyor.

Arçelik 2071 DY joker özellikli dikey derin dondurucu, 290 litrelik iç hacmi, 5 çekmece ve 2 kapaklı bölmesiyle geniş bir kullanım alanı sunuyor. Daha verimli ve dengeli soğutma konusunda uzman olan “No Frost” dondurucu, A+ enerji sınıfında bulunuyor. Ürün ayrıca dokunmatik ekranı sayesinde kolay kullanım imkanına sahip.

Arçelik 2181 DY derin dondurucu ise 312 litrelik hacmi ve 8 çekmecesi ile daha büyük ihtiyaçlara karşılık verebiliyor. Üstten kapaklı joker özellikli, 215 litrelik 2215 Joker A+ ve 102 litrelik 2020 NY ise yiyecek saklama çekmeceleri ve dondurucu bölme seperatörleri ile dikkat çekiyor. A+ enerji sınıfında yer alan ürünlerin ayarlanabilir termostatları bulunuyor. Arçelik derin dondurucuların fiyatları 799 TL’den başlıyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Anonim dedi ki:

    Cabuk bozuluyor urunler

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.