Arçelik world kart kampanyasında 750 TL alışverişe ütü hediye

  • 23 Eylül 2012
Arçelik world kart kampanyasında 750 TL alışverişe ütü hediye

Arçelik beyaz eşya kampanyaları devam ediyor. Şimdi Arçelik mağazalarında world kredi kartı sahiplerine özel kampanyada Eylül ayı süresince  world ile yapacağınız 750 TL ve üzeri harcamalarda Arçelik ütü hediye fırsatı sizleri bekliyor. Ayrıca peşin fiyatına 11 taksit ve Ocak 2013’te ödeme kolaylığı Arçelikte.

Arçelik Ütü Hediye Kampanyası:

Hediye kampanyası 1 – 30 Eylül 2012 tarihleri arasında geçerlidir. Hediye K 4251 ütü kart hamiline alışveriş anında, kart hamili slibi üzerinde TEBRİKLER WORLD’DEN ÜTÜ KAZANDINIZ mesajı çıkması sonrasında bayi tarafından verilecektir. Alternatif olarak K 4248 ütü hediyesi de verilebilecektir. Arçelik hediye ütü kazanılabilmesi için alışverişin tek seferde 750 TL ve üzerinde olması gerekmektedir. Tek ödemeli, taksitli, vade farklı taksitli alışverişler ürün hediyesi kampanyasına dahildir. Puanla yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir. Her müşteri hediye kampanyasından sadece bir kere yararlanılabilir. Hediye kampanyasına Vakıfbank, Anadolubank ve TEB Worldcard’lar da dahildir. Hediye kazanan müşterinin slibinde ” TEBRİKLER WORLD’DEN ÜTÜ KAZANDINIZ ” şeklinde bir mesaj çıkmaması durumunda, kart hamili daha önce hediye kazanmış veya işyeri kampanyaya dahil olmamış olabilir. Daha önce kampanyadan yararlanılmamış ve ilgili Üye İşyeri de kampanyaya dahil olmasına rağmen, slibin çıkmaması durumunda Üye İşyeri Yetkilisi’nin 444 0 448 numaralı Üye İşyeri müşteri hizmetleri servisini araması sonrasında gerekli kontroller yapılacak ve ürün hediyesi Worldcard hamiline bayi tarafından verilecektir. Hediye ürününün tavsiye edilen KDV dahil perakende peşin satış fiyatı K 4251 için 141 TL, K4248 için 123 TL’dir.

World’e özel peşin fiyatına 11 taksit ve Ocak 2013’te ödemeye başla kampanyası:

1 – 30 Eylül 2012 tarihleri arasında “World’e özel peşin fiyatına 11 taksit ve Ocak 2013’te ödemeye başla” fırsatından yararlanılabilir. Kampanya kapsamında toplamda kart hamiline 11 taksit yansıyacak şekilde arka planda artı 8 taksit verilecektir ve yapılan bu işlemin ilk taksiti 4 ay ertelenecektir. Kampanya uygulaması World POS’un Joker Vadaa menüsü üzerinden 2 ile 4 arasındaki taksitli işlemler için (4.taksit dahil) geçerli olacaktır ve Joker Vadaa bölümünden “taksit atlatma” adımı seçilerek yapılacaktır. Aksi takdirde artı 8 taksit ve 4 ay taksit erteleme yansımaz. Kampanya 100 TL ve üzeri taksitli işlemlerde geçerli olup, vade farklı satış işlemlerini ayrıca puanla yapılan işlemleri kapsamaz. Business Worldcard’lar kampanyaya dahildir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ