Kampanya ve İndirim Haberleri

Chippin 100 TL ve tost makinesi hediye kampanyası

  • 10 Ekim 2019
Chippin 100 TL ve tost makinesi hediye kampanyası

Chippin yeni kampanyasında Arçelik’te yapacağınız 3000 TL ve üzeri ödemelerde 100 TL ve tost makinesi hediye fırsatı sunuyor. Kampanya 1-31 Ekim 2019 tarihleri arasında geçerli olacaktır. 

Kampanya Ayrıntıları
Üstelik kampanya döneminde Arçelik’te Chippin’e ekli World kredi kartları (tüm Yapı Kredi, Albaraka ve Vakıfbank bireysel Worldcard) ile yapılan 3.000 TL ve üzeri ödemelerde Arçelik K 2381 model tost makinesi (tavsiye edilen satış fiyatı 309 TL) hediye edilecektir.
Kazanımlar uygulamaya eklenen kredi kartı harcama tutarı üzerinden hesaplanacaktır.
Ticari kartlar kampanya dışıdır.
Hediye Arçelik K 2381 model tost makinesi, alışveriş anında, uygulama ve bayi ekranında çıkan bilgilendirme mesajı sonrasında mağaza tarafından verilecektir.
Arçelik ve Beko tost makinesi hediyesi ve 100 TL Chippin kazanım kampanyalarından her kullanıcı bir defa ve yalnız bir markadan faydalanabilir. Kampanyalara katılım toplam ilk 2.500 kişi ile sınırlıdır.
Alışverişten sonra mağaza stoklarında hediye ürün mevcut değilse, kullanıcı bilgisi mağaza tarafından alınacak ve ürünün mağaza stoklarına girmesi sonrasında kullanıcıya mağaza tarafından teslim edilecektir.
Kullanıcı hediye kazandığına dair mesaj almaz ise daha önce hediye kazanmış veya bayi kampanyaya dahil olmamış olabilir. Daha önce tost makinesi kampanyasından yararlanılmadığı durumda 08505029585’e veya paylas@chippin.com’a bilgilendirme yapılmalıdır. Gerekli kontroller yapılacak ve hak edilmesi durumunda ürün hediyesi kullanıcıya mağaza tarafından verilecektir. Alışveriş iptal-iade durumunda kazanımlar geri alınacaktır. Chippin’den hediye kazanımı ile ilgili anlaşmazlık durumunda Chippin kayıtları esas alınacaktır.
Kampanyadan kazanılan 100 TL Chippin nakit olarak talep edilemez.
Chippin’le ödeme yapmak veya Chippinlerini harcamak için kredi kartını uygulamaya eklemelisin.
Chippin, Yapı Kredi ve Arçelik kampanyayı değiştirme ve durdurma hakkını saklı tutar.

0 0 Oy
Kampanyayı Oyla
Abonelik
Bildir
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x
()
x