Beko 2013 yıl sonu kampanyaları

  • 10 Aralık 2013
Beko 2013 yıl sonu kampanyaları

Beko 2013 Aralık ayına özel yıl sonu kampanyasında birçok üründe indirimli fiyat fırsatı sunuyor. Bekoda şimdi 2 bin TL üzerinde alışveriş yapanlara Grundig tablet hediye ediliyor.

Sevdikleriniz alacağınız Beko B55 LS 9378 ile televizyona her baktığında sizi hatırlayacak. Ürün, metalik yüzey ve çerçevesiz tasarımı ile evlerin şıklığını tamamlıyor. Full HD ekran çözünürlüğü olan ürün, yayınları 3D olarak izleme olanağı sunuyor. Beko ayrıca dostlarla buluşulan kalabalık akşamlarda hep birlikte 3D film izlemek isteyenler için televizyonla birlikte 6 adet gözlük sunuyor. 16:9 resim modu ile gerçek film kayıt formatında film izlemeye imkan sağlayan Beko LED TVdijital yayınları USB’ye kayıt edilebildiği gibi, kayıt anında başka programları seyretmeye de olanak sunuyor. Smart TV özelliği sayesinde bu ürün internet ve sosyal ağlarda geniş ekranda gezme keyfini yaşatıyor. Görüntü ve ses verilerini tek bir kablo üzerinden ileterek muhteşem ses ve görüntü kalitesini sağlayan 4 HDMI girişi bulunan TV’de ayrıca 2 adet USB girişi yer alıyor. Üründeki ses kalitesi de 2X15 Watt’lık stereo ses çıkışı ile en üst düzeye çıkıyor. Beko B55 LS 9378’de bulunan dinamik kontrast plus özelliği de ekrandaki renk kalitesini ortaya çıkartıyor.Tek tuşla saatin görülebildiği ürüne çocuk kilidi de artı bir değer katıyor.
Ürün Fiyatı: 3.399 TL

Soğuk kış günlerinde sevdiklerinizin içini ısıtacak bir hediye seçeneği daha Beko’dan geliyor. Beko BKK 2212 Otomatik Çay Makinesi, zamanlama fonksiyonu ile istenilen saatte, istenilen miktarda ve ideal sıcaklıkta çayın demlenmesini sağlar. Özel su transfer sistemi sayesinde otomatik olarak çay demleme imkânı sunan ürün, siyah çay, yeşil çay ve diğer bitki çaylarından çay seçiminegöre demleme sıcaklığını ayarlıyor. Böyleceçayınızı ideal sıcaklık ve lezzette demlemenizi sağlıyor,yüksek sıcaklıktan meydana gelecek çayın acılaşmasını önlüyor.Ürün ayrıca 4 farklı sıcaklık ayarlı su ısıtıcısı olarak da kullanılabiliyor. Suyu farklı derecelerde ısıttıktan sonra bir saat boyunca aynı sıcaklıkta kalmasını sağlıyor. Beko BKK 2212 Otomatik Çay Makinesinin yüksek sıcaklığa dayanıklı cam demlik ve su ısıtma haznesi kolayca temizlenebiliyor.
Ürün Fiyatı: Kasım-Aralık ayında 289 TL yerine 249 TL

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.