Beko kombi kampanyaları

  • 29 Ekim 2014
Beko kombi kampanyaları

Beko kombilerde kampanya indirimleri başladı. 2014-2015 kışına özel kampanyada Beko kombi fiyatlarında indirimler sizleri bekliyor. Beko kombi tercih edenlere 300 TL değerindeki kombi keşif hizmeti, ürün nakliye hizmeti, eski kombinin demontaj hizmeti, kombi montaj seti ve kombi montajı ücretsiz olarak sunuluyor. Beko ayrıca kampanya süresince +1 yıl ek garanti ile toplamda 4 yıl ürün garantisini ve 1 adet yıllık bakım hizmetini tüketicilere hediye ediyor.

Beko 20 Y PRMX LCD kombi 4 yıldız enerji verimliliği sınıfında bulunuyor. LCD kontrol paneliyle son derece kolay kullanım imkanı sunan ürün kısmi yük ve 40-30 test koşullarında yüzde 109 verimli olma özelliği de taşıyor. Hava-Gaz ön karışımı ile tüm çalışma aralıklarında yüksek verim sağlayan ve 1° C sıcak su hassasiyeti bulunan Beko kombi, paslanmaz çelik brülör grubunda yer alıyor.

Kompakt tasarımı sayesinde az yer kaplamasıyla dikkat çeken Beko 20 EK LCD kombi 3 yıldız enerji verimliliği sunuyor. LCD kontrol paneliyle kolay kullanım imkanı sağlayan Beko kombi arıza durumunda survivor özelliği sayesinde yetkili servis müdahalesine kadar kullanım suyunu ısıtmaya devam ediyor. Geniş modülasyon aralığı ile yüksek verim ve yakıt tasarrufu sağlayan ürün, kontrol paneline taşınmış olan su basınç göstergesi ile de kullanım kolaylığı sunuyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.