Ekmek yapma makinası tavsiye

  • 13 Mart 2011
Ekmek yapma makinası tavsiye

Ekmek yapma makinesi almayı düşünenlerdenseniz ve kararsızsanız.Ekmek makinesi kullanıcıları tarafından yapılan bazı gerçek deneyimleri paylaşmak istiyoruz.

“Ekmek yapma makineleri genel olarak müthiş bir kolaylık. İçine kattığınız un, tuz v.b. katkıları belli bir süre sonra ezberliyorsunuz, sizin için bu işlemler bir zahmet olmaktan çıkıyor. Benim valide 66 yaşında, ilkokulu dışarıdan bitirmiş bir kadın. Bu makine onun olmazsa olmazlarından olmayı başardı. Geçtiğimiz günlerde eski makineyi alalı epey zaman oldu yakında bozulur diye bana yedek ekmek makinesi aldırdı. Nitekim öteki bozuldu ve yeniyi kullanmaya başladık. Sonuç olarak ekmek makinesi bekar erkeklerin takdir edebileceği bir kolaylık olmayabilir. Bir çoğumuz bu v.b. konularda tembeliz zaten. Ama anneler, eşler için hiç de öyle değil. Kullanmayı başaran herkesin memnuniyetini dile getirdiği bir ürün ekmek makinesi. Akşamdan süresini ayarlayıp sabah mis gibi ekmek kokusuyla uyanmanın hazzını yaşatabilecek bir başka bir cihaz yok. Ekmeğe ihtiyacınız olduğunda 3 saat beklemek istemiyorsunuz çözüm basit. Malzemeleri ekmeğe ihtiyacınız yok iken makineye atın, ihtiyacınız olduğunda ekmeğiniz hazır olsun”

“Maliyet hesabı yapılmış.
1TL pahalıya gelse ne olur
3 saate yapıyormuş ne olur.

Valla akşamdan ver malzemeyi sabah 6:00’da mis gibi sıcacık ekmek neden bunu hesaplamıyorsunuz anlamadım.

Sabah işe giderken görüyorum.
Fırın aracı ekmeği bakkal’ın büfe’nin önüne koymuş dükkan kapalı tabi kediler köpekler ekmek kasalarıın yanında cirit atıyor (her yerde olmasada rastlanan bir durum )

Fırında çalışan ustalar ve ortam ne kadar temiz.
Nakliyesi hangi koşullarda yapılıyor
Satan yer hangi koşullarda muhafaza ediyor
Aldığınız ekmeği sizden önce kaç kişi elle kontrol edip gidip diğer ekmeği almış.
v.s
v.s
Geçin bu işleri yahu
Tertemiz ekmeğinizi yapın ve yeyin
canınızmı çekti içine ceviz yada ne severseniz katın alın size çeşit çeşit ekmek”

“Katı meyve sıkacağını kullanmak ne kadar meşakatli ise, (temizliği vs) EYM kullanmak o kadar kolay.Ben bekarım ve devamlı kullanıyorum, dışarıdan ekmek almıyorum.Ekmeği hazırlamak için malzemeleri makineye koymak 5 dk bile almıyor.İstediğiniz saate kuruyorsunuz ve ekmek tam zamanında sıcacık oluyor.içine ne isterseniz onu koyuyorsunuz, içinde ne olduğunu biliyorsunuz.

Bulaşık olarak çok düşük kirliikte 3 parça ürün çıkıyor.Onları da temizlemesi 2–3 dk.yani bence pişirme 4-5 saat alıyor gibi bakmamak lazım.ben ya akşamdan kurup sabah alıyorum ekmeğimi, ya da akşamdan kurup sabah alıyorum.Benden aldığı zaman 8-10 dk, mis gibi ekmek kokusuyla uyanmak paha biçilemez”

Şimdi bu kadar yorumdan sonra size Beko BKK-2510 ekmek yapma makinesini tavsiye edeceğiz.Hepsiburada sitesinde 90 lira fiyatla satılan ürün piyasada 110-130 lira arasında satılıyor.Yani fiyat olarak kampanyalı bir ürün.Ekmek yapma makinesini herkese tavsiye ediyoruz.

Beko EYP linki

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.