Kampanya ve İndirim Haberleri

Beyaz eşyada 100 TL world puan kampanyası 1-30 Haziran 2022

  • 06 Haziran 2022
Beyaz eşyada 100 TL world puan kampanyası 1-30 Haziran 2022

VakıfBank World kredi kartına özel beyaz eşya kampanyası kapsamında 3000 TL üzeri ödemelerde 100 TL hediye fırsatı sizi bekliyor. Kampanyaya 1-30 Haziran 2022 tarihleri arasında cepte kazan uygulamasından katılabilirsiniz.

Kampanya müşteri bazında geçerlidir. Ek kart ve sanal kart ile yapılan alışverişler kampanyaya dahildir. Bir müşteri kampanyadan en fazla 100 TL Worldpuan kazanabilir.
Kampanyaya katılmak için Bankamızda kayıtlı cep telefonu numaranızdan ‘’BEYAZ” yazıp bir boşluk bırakarak kredi kartınızın son 6 hanesini 6635’e SMS gönderebilir veya VakıfBank Mobil’de yer alan ”Cepte Kazan” üzerinden katılım sağlayabilirsiniz.
Katılım için gönderilen kısa mesaj tüm operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilecektir.
Chippin Arçelik ve Chippin Beko işlemleri kampanyaya dahildir.
Kampanyaya elektronik beyaz eşya sektöründe yapacağınız peşin veya taksitli alışverişler dahildir.
Kampanya kapsamında kazanılan Worldpuan’lar 5 Temmuz 2022 tarihine kadar, bireysel ve kullanıma açık olan kredi kartınıza yüklenecek olup, bir gün sonra kullanılabilir olacaktır. Worldpuan’ların son kullanım tarihi 5 Ağustos 2022’dir. Kullanılmayan Worldpuan’lar 6 Ağustos 2022 tarihinde geri alınacaktır.
Kampanyaya BusinessCard’lar, Bankomat Kart’lar, telekomünikasyon ve doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışı, çok katlı mağaza, iade, iptal ve puan kullanımı işlemleri dahil değildir.

Abonelik
Bildir

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x