Bosch blender, tost makinesi, çay makinesi indirim kampanyası

 • 14 Temmuz 2015
Bosch blender, tost makinesi, çay makinesi indirim kampanyası

Bosch beyaz eşya mağazalarında küçük ev aletlerinde ramazan bayramına özel indirim kampanyası başladı. Kampanya kapsamında geçerli olacak fiyatlar;

 • Bosch Ergomixx MSM 66150 el blenderi 177 TL yerine 140 TL
 • Bosch Toastexx TFB4402V tost makinesi 260 TL yerine 205 TL
 • Bosch Toastexx TFB4431V tost makinesi 331 TL yerine 260 TL
 • Bosch TTA2010 ve TTA2201 çay makineleri ise 177 TL yerine 140 TL
 • World kredi kartı sahipleri ödemelerini peşin fiyatına 9 taksitle yapabilir.

  Temmuz ayı süresince geçerli olacak kampanyayı kaçırmayın!

  Bosch Ergomixx MSM66150 el blenderi, çorba hazırlamaktan soğan doğramaya kadar çırpma, parçalama gibi tüm işlemleri eşsiz bir performans ile gerçekleştiriyor. Mini doğrayıcısı ile taze baharatlar, fındık, fıstık, ceviz, soğan, et, peynir gibi yiyeceklerin kolay bir şekilde parçalanmasını sağlıyor. Blenderin motor aksamı hariç tüm parçalarının bulaşık makinesinde yıkanabilmesi de cihazın kullanım kolaylığına katkıda bulunuyor.

  Şık görünümlerinin yanında fonksiyonellikleri ile öne çıkan Bosch Toastexx TFB4402 V ve TFB4431 V tost makineleri ile tost, ızgara ve pişirme işlemleri çok pratik hale geliyor. Cihazların kullanıma hazır olduğunu haber veren gösterge ışığı sayesinde, doğru zamanda ve sıcaklıkta pişirme ve ısıtma imkânı sunuluyor.

  Bosch Teaxx TTA2010 ve TTA2201 çay makinelerinin su seviye göstergeli şeffaf su ısıtıcısı ile kişi sayısına göre çay hazırlanabiliyor. Demliğin sıcak tutulması için tasarlanan özel ısı konumu ile çay sürekli sıcak tutuluyor. Teaxx’lerin 0,7 litrelik geniş çay hazneleri sayesinde herkes doyasıya çay keyfi yapabiliyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ