Kampanya ve İndirim Haberleri

Bosch çamaşır makinelerinde %20 indirim kampanyası

  • 27 Ekim 2018
Bosch çamaşır makinelerinde %20 indirim kampanyası

Bosch beyaz eşya mağazalarında 2018 yıl sonuna özel kampanya kapsamında seçili çamaşır makinelerinde %20 indirim fırsatı sunuyor.

‘Yaşam için teknoloji’ anlayışıyla, ev konforuna katkılar sunan Bosch Ev Aletleri 31 Ekim tarihine kadar devam eden “Ev ekonomisine destek” kampanyası başlattı. Kampanya çerçevesinde seçili Bosch çamaşır makineleri tüketicilere yüzde 20 indirimle satışa sunuluyor.

Kampanya kapsamındaki 1200 devir ve 9 kg çamaşır yıkama kapasiteli WAT24480TR çamaşır makinesi yorgan ve perde programlarıyla dikkat çekiyor. Kampanyadaki diğer ürün WAK20260TR çamaşır makinesi ise 1000 devir ve 8kg yıkama kapasitesine sahip. Yorganları kolayca yıkamaya olanak veren yorgan programı bu makinenin en öne çıkan özelliği. Bu iki makinanın bir başka ortak özelliği ise 10 yıl garantili EcoSilence Drive motor özelliğine sahip olmaları. EcoSilence Drive motor sayesinde ürünler hem olağan üstü derece sessiz çalışıyor hem de hiçbir ek ücret ödemeksizin 10 yıl motor garantisi sunuyor.

Kampanya kapsamında olan diğer ürün olan 7kg kapasiteli ve 1000 devir WAK20202TR çamaşır makinesi iseAllergyPlus & Baby programı sayesinde alerjik ve hassas ciltlere özellikle de bebek giysilerine uygun yıkama sağlıyor. Kampanyada geçerli olan modellerle ilgili ayrıntılı bilgiler ve kampanya detayları www.bosch-home.com.tr ve Bosch yetkili satıcılarından edinilebilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ