Bosch çeyiz seti 2700 TL kampanya fiyatıyla sizleri bekliyor

  • 08 Mart 2012
Bosch çeyiz seti 2700 TL kampanya fiyatıyla sizleri bekliyor
 Yeni evlenecek ve evini yenileyecekler için Bosch beyaz eşyalarda kampanya fırsatları sizleri bekliyor.Bosch mağazalarında Mart ayı sonuna kadar  LowFrost soğutucu, Classixx 5 çamaşır makinesi,  E Serisi bulaşık makinesi ve turbo fırından dilediğinizi çok cazip  bir fiyata satın alabileceği gibi, dört özel ürünü toplam 2.700 TL gibi  oldukça uygun bir fiyatla da evine götürebiliyor. “Yaşam için teknoloji” sloganıyla sadece bugünkü değil, gelecekteki yaşamımızı da iyileştiren teknolojiler sunan Bosch Ev Aletleri, Mart ayına özel dört büyükler kampanyası ile yeni evlenecek ve evini yenileyeceklerin yüzünü güldürüyor. Dileyenin tek tek, dileyenin bir evlilik seti olarak yararlanabileceği kampanya cazip fiyat avantajı  ile dikkat çekiyor.

Tek başına da çok cazip
Kampanya kapsamında A++ enerji sınıfı KDV43VW30N model Lowfrost soğutucu 990,00 TL, beş kilogram yıkama kapasiteli WAA12161TR Classixx 5 çamaşır makinesi 590,00 TL, ECO 50 programı ile hem enerji hem zaman tasarrufu sağlayan SMS20E02TR E Serisi bulaşık makinesi 620,00 TL ve HGV523120T turbo fırın 570,00 TL’ye satışa sunuluyor.

Bu kampanyada keramet var
Kampanya kapsamındaki tüm ürünler son derece şık, beyaz dış yüzeyleri ile birbiriyle çok uyumlu olduğundan bir set olarak da düşünülebiliyor. Üstelik bu beyaz şıklığın toplam fiyatı 2.700,00 TL gibi oldukça cazip bir fiyata denk geliyor. Ayrıca, Worldcard sahipleri de peşin fiyatına 10 taksit ve üç ay taksit erteleme ayrıcalıkları ile Bosch’un Mart kampanyasından yararlanabiliyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. melek dedi ki:

    bu kampanya ile ilgili irtibat telefonu verebilirmisiniz

BİR YORUM YAZ