Bosch değişim kampanyası kapsamında 200 TL indirim

  • 03 Aralık 2016
Bosch değişim kampanyası kapsamında 200 TL indirim

Bosch beyaz eşyalarda yeni değişim kampanyası kapsamında eski ürününü yeni bir Bosch ile değiştiren herkese 200 TL indirim fırsatı sunulacak. Üstelik değiştirilen her ürün için TEMA vakfı vasıtasıyla adınıza bir fidan dikilecek.

Tüketicilerimizin, değişim kampanyamız dahilinde tavsiye edilen perakende fiyat listelerimizde belirtilen indirimlerden faydalanabilmesi için markası ne olursa olsun; soğutucu, derin dondurucu, çamaşır makinesi, kurutma makinesi, solo fırın, solo bulaşık makinesi, televizyon, elektrikli süpürge (motorlu veya termikli), küçük ev aletleri, ütü, mini-midi ve solo mikrodalga fırın, solo set üstü ocak ve su sebili eski ürünlerini teslim etmesi yeterlidir. Ayrıca söküm işlemi tüketici tarafından yapılan klima, termosifon, ani su ısıtıcısı, solo aspiratör ve ankastre ürünler de iade alınabilir.

Değişim kampanyası kapsamında iade ürün karşılığında indirimli satın alınabilecek ürünler şunlardır; soğutucu, derin dondurucu, çamaşır makinesi, kurutma makinesi, solo fırın ve solo bulaşık makinesi. Ancak değişim kampanyasına ankastre ürün grupları dahil değildir.

Değişim kampanyası 31 Aralık 2016 tarihine kadar geçerlidir. İndirim şartları ve kampanya detaylarını Bosch Yetkili Satıcıları’ndan öğrenebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.