Bosch değişim kampanyasında 500 TL’ye varan indirim 2015

  • 09 Ekim 2015
Bosch değişim kampanyasında 500 TL’ye varan indirim 2015

Bosch beyaz eşyalarda kampanya ve fırsatlar sürüyor. 2015 yıl sonuna özel büyük değişim kampanyası kapsamında 500 TL’ye varan indirimler sizleri bekliyor. İndirimden yararlanmak için aşağıda belirtilen ürün gruplarında çalışan veya çalışmayan ürününüzü getirerek Bosch buzdolaplarında 500 TL, çamaşır makinelerinde 400 TL, bulaşık makinelerinde 400 TL ve fırınlarda 200 TL’ye varan indirimden yararlanabilirsiniz.

Biz kampanyabul.org olarak bu tür kampanyaları sevmiyoruz zira tüketici yanıltılıyor. Bu tip değişim kampanyasında eski ürününüz ne olursa olsun aynı indirimi alırsınız. Eski buzdolabınızı da getirseniz ütünüzü de getirseniz bayi eski eşyanıza bile bakmadan yeni ürün modeline göre indirim sağlar. Hatta ürün götürmenizde indirim yapar. İndirim dediysek zaten liste fiyatından verilen satış fiyatı verilir. 500 TL’ye varan derken 4000 TL’lik en pahalı ürün modelinde bu indirim sağlanır. Bu tür kampanyalara dikakt etmek gerekir.

Tüketicilerimizin, değişim kampanyamız dahilinde tavsiye edilen perakende fiyat listelerimizde belirtilen indirimlerden faydalanabilmesi için markası ne olursa olsun; soğutucu, derin dondurucu, çamaşır makinesi, kurutma makinesi, solo fırın, solo bulaşık makinesi, televizyon, elektrikli süpürge, (motorlu veya termikli) küçük ev aletleri, ütü, mini, midi ve solo mikrodalga fırın, solo set üstü ocak ve su sebili eski ürünlerini teslim etmesi yeterlidir. Ayrıca, söküm işlemi tüketici tarafından yapılan klima, termosifon, ani su ısıtıcısı, solo aspiratör ve ankastre ürünler de iade alınabilir.

Değişim kampanyası kapsamında iade ürün karşılığında indirimli satın alınabilecek ürünler şunlardır: soğutucu, derin dondurucu, çamaşır makinesi, kurutma makinesi, solo fırın ve solo bulaşık makinesi. Ancak değişim kampanyasına ankastre ürün grupları dahil değildir.

Değişim kampanyası 31 Ekim 2015 tarihine kadar geçerlidir. İndirim tutarları ürün bazında değişiklik göstermektedir.

Gelin, bu büyük değişim fırsatına siz de katılın! 500TL’ye varan indirimlerden faydalanın!

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.