Bosch elektrikli süpürgelerde indirimli fiyatlar

  • 09 Mart 2015
Bosch elektrikli süpürgelerde indirimli fiyatlar

Bosch elektrikli süpürgelerde kampanya ve indirimler başladı. Kampanya kapsamında Bosch mağazalarında BSG62004 Logo elektrikli süpürge 298 TL yerine 245 TL’ye, BGB452530 ProPower elektrikli süpürge ise 513 TL yerine 420 TL’ye satışa sunuluyor. Kampanyada ayrıca Bonus’a özel peşin fiyatına 9 taksit imkânı da bulunuyor.

Doğa dostu teknolojileriyle gelecek nesilleri düşünen, doğal kaynakları korurken aynı zamanda tüketicilerinin hayatını kolaylaştıran Bosch Ev Aletleri, elektrikli süpürgeleri ile bahar temizliğinde mükemmel sonuçlara ulaşmanın en kolay yolunu sunuyor. Mart ayı boyunca geçerli kampanya kapsamında kompakt tasarım ve güçlü performansı bir arada sunan BSG62004 Logo elektrikli süpürgenin fiyatı 298 TL’den 245 TL’ye, HEPA hijyenik filtreleme sistemine sahip yüksek motor güçlü BGB452530 ProPower elektrikli süpürgenin fiyatı ise 513 TL’den 420 TL’ye iniyor. Bosch’un hijyenik bahar temizliğini garantilemek isteyenlerin yüzünü güldürecek kampanyasında ayrıca Bonus’a özel peşin fiyatına 9 taksit imkânı da bulunuyor.

Kompakt tasarım ve güçlü performans bir arada
Ay mavisi renkli ve kompakt tasarımlı Bosch BSG62004 Logo elektrikli süpürge ile tek hareketle kolay ve hızlı süpürme mümkün oluyor. 2000 Watt’lık motor gücüne sahip ürün, elektronik güç ayarlama düğmesi ile her zemine uygun derinlemesine temizlik imkânı sunuyor. Bosch BSG62004’ün sahip olduğu Air Clean II hijyenik filtreleme sistemi, temiz ve filtrelenmiş hava çıkışı sağlıyor. Kenar-köşe ve döşemeler için süpürme başlıkları ise, dip köşe temizlik yaparken en büyük yardımcınız oluyor.

Dışarı verdiği hava, odanızın havasından daha temiz
Siyah rengi ile şıklığının yanı sıra gücünü de dışa vuran Bosch BSG452530 ProPower elektrikli süpürge, 2500 Watt’lık yüksek çekim ve emiş gücü ile evlerde üstün temizlik performansı sağlıyor. 5 litrelik büyük toz torbası sayesinde çok seyrek toz torbası değişimi yapılıyor; böylece aile bütçesine de katkı sağlanıyor. HEPA hijyenik filtreleme sistemi sayesinde, süpürgenin dışarı üflediği hava, ortamdaki havadan daha da temiz oluyor. Bu özelliğiyle, ev ortamında oluşan tozlara alerjisi olanlar ve hijyene özellikle dikkat etmesi gerekilen kişiler için hayat kurtarıcı oluyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ