Bosch facebook yarışma kampanyası

  • 30 Aralık 2014
Bosch facebook yarışma kampanyası

Bosch kampanya ve fırsatları devam ediyor. Bosch facebook sayfasına girerek yeni yıl dileğim uygulamasını kullananlar arasında yapılacak çekilişle 50 kişi kar küresi kazanacak.

Bosch Ev Aletleri, yılbaşına özel keyifli bir uygulama ile yeni yıl heyecanına ortak oluyor. 25 Aralık – 5 Ocak tarihleri arasında www.facebook.com/BoschHomeTurkiye adresindeki “Yeni Yıl Dileğim” uygulamasını kullanan 50 kişi kar küresi kazanma şansı yakalayacak.

Doğa dostu teknolojileriyle gelecek nesilleri düşünen, doğal kaynakları korurken aynı zamanda tüketicilerinin hayatını kolaylaştıran Bosch Ev Aletleri, resmi Facebook sayfası facebook.com/BoschHomeTurkiye’de yılbaşına özel, keyifli bir uygulama sunarak yeni yıl heyecana ortak oluyor. 25 Aralık 2014 – 5 Ocak 2015 tarihleri arasında, Bosch’un Facebook sayfasına girip “Yeni Yıl Dileğim” adlı uygulama ile kar küresi tasarlayan ve tasarladığı kar küresini kendi Facebook hesabında paylaşan ya da arkadaşlarına Facebook mesajı olarak gönderen toplam 50 kişi, hediye kar küresi kazanma şansı yakalayacak.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.