Bosch katı meyve sıkacağı fiyatları -indirimler-

  • 04 Aralık 2013
Bosch katı meyve sıkacağı fiyatları -indirimler-

Bosch kampanyaları ve indirimleri devam ediyor. Bosch şimdi katı meyve sıkacaklarına özel kampanyasında MES3000 modeli 339 TL yerine 255 TL’ye,   Bosch MES20A0 modeli de 275 TL yerine 210 TL’ye satışa sunuluyor. Üstelik Bonus’a özel peşin fiyatına 10 taksit seçeneği de bulunuyor.

“Yaşam için teknoloji” sloganıyla sadece bugünkü değil, gelecekteki yaşamımızı da iyileştiren teknolojiler sunan Bosch Ev Aletleri, herkesi, yeni yıla daha sağlıklı ve zinde bir başlangıç yapmaya davet ediyor. Bosch, kışın artış gösteren soğuk algınlığı, grip ve halsizlik gibi hastalıklarla mücadelede hem sağlıklı hem de lezzetli bir yardımcı olarak, MES3000 ve MES20A0 model katı meyve sıkacaklarını öneriyor. En doğal yollarla tüm vitaminleri almaya olanak sağlayan Bosch katı meyve sıkacakları sayesinde zahmetsizce sıkılmış bir bardak taze meyve veya sebze suyu hastalıklara karşı vücut direncini korumada en büyük yardımcı oluyor. MES3000 modeli Bosch’un yeni yıla özel indirim kampanyası kapsamında Aralık ayı süresince 339 TL yerine 255 TL, MES20A0 modeli de 275 TL yerine 210 TL olarak satışa sunuluyor. Üstelik Bonus sahipleri, peşin fiyatına 10 taksit seçeneğinden de yararlanabiliyor.

Bosch katı meyve sıkacakları ile her öğünde tazelik ve bol vitamin
700 Watt gücü ile yüksek performans sağlayan güçlü motora sahip MES20A0, geniş ağzı ile sebze ve meyvelerin tek hamlede hazneden içeri alınmasını ve kolayca suyunun sıkılmasını sağlıyor. Mavi – gümüş rengi ile göze çarpan Bosch MES3000, paslanmaz çelik mikro gözenekli süzgeci, farklı meyve, sebze türlerini son damlasına kadar sıkabilmesi, 700 Watt gücündeki motoru ve iki kademeli hız ayarı ile sert veya yumuşak tüm meyve, sebzelerden mümkün olan en fazla suyun elde edilmesini olanak tanıyor. Her iki modelin de tüm parçaları birbirinden ayrılabiliyor ve bulaşık makinesinde yıkanabiliyor. Kaymayı engelleyen lastik ayakları sarsıntısız çalışma özelliği sağlarken, otomatik posa atma işlemi meyve suyunu rafine hale getiriyor ve meyve suyu sürahisinde bulunan köpük ayrıştırıcı parça da köpüklü meyve suyu içmeyenler için ideal alternatifi yaratıyor.

Çocuklar için de en sağlıklı, pratik ve güvenli çözüm
Grip salgınından hem çocuklarını hem de kendilerini korunmak isteyen annelerin de vazgeçilmezlerinden olan Bosch katı meyve sıkacakları, büyüklerin olduğu kadar çocukların da kullanımına uygun. Kış aylarında okulda arkadaşlarıyla vakit geçiren ve grip olma riskiyle karşı karşıya kalan çocuklar, ürünü, büyüklerinin yardımına ihtiyaç duymadan rahatlıkla kullanabiliyor. Bosch katı meyve sıkacaklarının dayanıklı alüminyum kıskaçları açıldığı anda meyve presi duruyor ve böylece meyve, sebze sıkmak isteyen çocuklar için de kaza riskini ortadan kaldırarak maksimum güvenlik sağlıyor. Ayrıca Bosch’un geliştirdiği aktif motor yönetimi sayesinde cihaz, bulaşık makinesinde yıkanan tüm parçaları monte edilmeden çalışmıyor ve yaralanma veya sıçrama riski olmadan güvenli kullanım sunuyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.