Bosch kurutma makinesi fiyatlarında %40 indirim kampanyası

  • 10 Eylül 2013
Bosch kurutma makinesi fiyatlarında %40 indirim kampanyası

Bosch beyaz eşya kampanyaları 2013 Eylül ayında da devam ediyor. Eylül ayı sonuna kadar Bosch kurutma  makinesi fiyatlarında %40 indirim kampanyası başladı. Üstelik World Card sahipleri, peşin fiyatına 10  taksit ve “şimdi al Ocak 2014’te ödemeye başla” fırsatlarından da yararlanıyor.

“Yaşam için teknoloji” sloganıyla sadece bugünkü değil, gelecekteki yaşamımızı da iyileştiren teknolojiler sunan Bosch Ev Aletleri’nin Eylül ayına özel yüzde 40 indirimli kurutma makinesi kampanyası başladı. Sonbaharda henüz kaloriferler yanmadığı  için çamaşırlar evde günlerce kurumuyor. Ayrıca her an yağmur yağma olasılığı olduğu için de çamaşırı dışarı asmak ve kurutmak pek mümkün olmuyor. Hâl böyle olunca da kurutma makinesi büyük ihtiyaç haline geliyor.
Bosch’un tüm kurutma makinesi modellerinde 30 Eylül’e kadar geçerli yüzde 40 indirim kampanyası ise sonbahar mevsiminin zorlu hava koşullarında en büyük sorun olan çamaşır kurutma derdine çare oluyor. Üstelik World Card sahipleri, peşin fiyatına 10  taksit ve “şimdi al Ocak 2014’te ödemeye başla” fırsatlarından da yararlanabiliyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ