Lg buzdolaplarında hediye kampanyası

  • 04 Aralık 2013
Lg buzdolaplarında hediye kampanyası

LG Electronics Türkiye kampanyaları devam ediyor. Şimdi LG buzdolaplarında başlatılan yeni yıl kampanyasında buzdolabı satın alanlara Pocket Photo akıllı cep yazıcısı hediye ediliyor.

1–31 Aralık tarihleri arasında LG’nin, GW-P227NSQV, GW-L207ZSRV, GW-B499BNQZ, GW-B469BSQZ ve GR-S632GSRB buzdolabı modellerine yönelik yeni yıl kampanyası ile LG kullanıcıları, yeni yılda mutluluklarının fotoğraflarını çeker çekmez Pocket Photo’dan çıkışını alabilecek. Böylece buzdolaplarının kapağına fotoğrafları asacaklar ve keyifli anları canlı tutabilecekler.

Kampanyanın buzdolapları Multi Air Flow, Vitalight ve Opti-Fresh ile Bioshield: Antibakteriyel Conta özellikleriyle yiyecek-içeceklerinizi ilk günkü tazeliğinde koruyor. Multi Air Flow sistemi, buzdolabının her noktasında sıcaklığı ve tazeliği eşit tutuyor. Geleneksel buzdolaplarından farklı olarak soğuk hava sadece buzdolabının arkasından değil, yan duvarlardan da üfleniyor. Vitalight ve Opti-Fresh sebzelerin nemini çok daha uzun süre korurken  LED  (Vita-light) ışığı ile sebze ve meyvelerin fotosentez yapmasını sağlıyor. Böylece sebze ve meyvelerinizin tazeliğini ve besin değerlerini çok daha uzun süre koruyor. LG patentli Bioshield teknolojisi tamamen antibakteriyel maddelerden üretilen conta bakteri üremesini engelliyor ve size daha sağlıklı bir kullanım sunuyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.