LG çamaşır makinesi alana Omo deterjan hediye kampanyası

  • 15 Ekim 2018
LG çamaşır makinesi alana Omo deterjan hediye kampanyası

LG çamaşır makinelerinde başlatılan yeni kampanya kapsamında 2 adet likit omo deterjan hediye edilecek. Kampanya 15 Ekim 2018 – 30 Kasım 2018 tarihleri arasında LG Premium mağazalardan TwinWash çamaşır makinesi alan kullanıcılar, hediye fırsatından yararlanacak.

Kampanyadan yararlanmak isteyen kullanıcıların satın aldığı çamaşır makinesinin kurulumunu LG yetkili servisine yaptırması ve 30 Kasım 2018 tarihine kadar www.lgilekazan.com adresindeki online katılım sayfasına Ad, Soyad, Telefon, E-posta, Adres, Kurulum bilgilerini girmesi ve fatura ile servis formunun fotoğrafını yüklemesi yeterli olacak.

Kampanya FH0C9CDHK7.ASSPLTK, F4J8FHP2S.AESPLTKF2K2CHK2T.ASSPLTK, FH6G1BCHK2N.ABWPLTK, FH6G1BCHK6N.ASSPLTK, F4J6TMP0W.ABWPLTK, F4J6TMP8S.AESPLTK, F4J8FHP2W.ABWPLTK, F4J8JHP2W.ABWPLTK, F4J9JHP2T.ASSPLTK, F4J9JHP2TD.ASSPLTK, F4J9JHP2TD.ASSPLTK, F4J9JSP2W.ABWPLTK model çamaşır makineleri için geçerlidir.

Kampanya Detayı:
1.Bu kampanya 15 Ekim 2018 – 30 Kasım 2018 tarihleri arasında sadece LG Premium mağazalarda geçerli olup, stoklarla sınırlıdır.
2.Kampanyaya katılan tüketicinin adına fatura düzenlenen kişi olması gerekmektedir.
3.Kampanya süresi içerisinde LG marka çamaşır makinesi satın almış olan tüketicilere kampanya koşullarını yerine getirmeleri durumunda 2 adet Omo marka Aktif fresh sıvı detarjan hediye edilecektir.
4.Tüketicinin kampanyaya katılım sürecini tamamlayabilmesi için: satın aldığı çamaşır makinesinin kurulumunu LG yetkili servisine yaptırması gerekmektedir. En geç 30 Kasım 2018 tarihine kadar http://www.lgilekazan.com/ adresindeki online katılım sayfasına; Ad, Soyad, Telefon, E-posta, Adres, Kurulum bilgilerini girmesi ; Çamaşır makinesi faturasının ve Çamaşır makinesi kurulumu sırasında teslim edilen servis formunun fotoğrafını net ve okunur şekilde yüklemesi gerekmektedir. Bu tarihten sonra yapılan kampanya katılım başvuruları dikkate alınmayacaktır. Bir seri no kampanyadan sadece 1 kez faydalanabilir. Bir ürüne ilişkin olarak gerçekleştirilen birden fazla kayıtlarda, ilk önce kayıt yaptıran tüketicinin kaydı kabul edilecek ve hediyeye hak kazanacaktır. Katılımda sunulan tüm bilgilerin doğruluğu ve yeterliliğinin ispatı katılımcının sorumluluğundadır. Girilen bilgilerin eksiksiz ve kampanya katılım koşullarına uygun olması durumunda hediye gönderimi en geç 60 gün içerisinde kargo ile teslim edilecektir. Hediye ürün belirtilen süre içinde tarafınıza ulaşmadıysa LG Müşteri Bilgi Merkezi’ni 444 6 543 (LGE) arayarak bilgi alınız. Lütfen Çamaşır makinesi kurulumunuz için LG Müşteri Bilgi Merkezi’ni 444 6 543 (LGE) arayarak randevu almayı unutmayınız. Belirtilen süre içerisinde Çamaşır makinesi kurulumunu LG yetkili servisine yaptırmayan ve online katılım sayfasından başvurularını eksiksiz ve hatasız tamamlamayan tüketiciler kampanyadan faydalanamazlar. Hediyeler tüketicilere ücretsiz olarak teslim edilecektir. Hediye gönderim adresi olarak yalnızca Türkiye sınırları içerisindeki adresler kabul edilmektedir. Katılımcı tarafından verilen adresin yanlış olmasından kaynaklanan teslimat problemlerinden (Ürün kurulum adresinin bulunamaması, başka bir kişiye teslim edilmesi vs.) LG sorumlu değildir Herhangi bir ücret talep edilmesi durumunda ödeme yapılmamasını önemle hatırlatırız.
5.Gönderim sırasında üçüncü kişilerden kaynaklı oluşabilecek hasar, zarar, kayıp vb. durumlardan LG sorumlu değildir.
6. Asıl ürünün herhangi bir sebeple iade edilmesi ve ücretinin geri ödenmesi durumunda hediye edilen ürünün de iade edilmesi gerekmektedir, Hediyenin iade edilemediği durumlarda hediyenin piyasa değeri olarak belirtilen değeri iade edilecek tutar olan asıl ürün fatura bedelinden düşülecektir. Aksi halde iade kabul edilmeyecektir.
7.Bu kampanyaya katılmak için satın alınan ürünlerin, LG Electronics Ticaret A.Ş. tarafından ithal edilmiş olması gerekmektedir. Aksi halde katılımcı kampanyadan yararlanamaz.
8.Bu kampanya başka bir LG kampanyası ile birleştirilemez, hediye edilen ürünler ayrıca satılamaz, devredilemez, nakde veya mala çevrilemez.
9.LG Electronics Ticaret A.Ş. belirtilen kampanyanın tarih ve şartlarında değişiklik yapma veya tamamen iptal etme hakkını saklı tutar.
10.Kampanyaya katılan herkes yukarıda belirtilen şartları kabul etmiş sayılacaktır.
11.Daha fazla bilgiye LG Müşteri Bilgi Merkezi’nden 444 6 543 (LGE) ulaşılabilir.
12.Kullanıcı tarafından verilen tüm bilgiler LG’nin Gizlilik Politikası kapsamında işleme alınacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.