Philips buhar kazanlı ütü 100 TL indirimli fiyatıyla satışta

  • 04 Aralık 2013
Philips buhar kazanlı ütü 100 TL indirimli fiyatıyla satışta

Philips kampanyaları devam ediyor. Philips şimdi ütü yapmayı zevk haline getiren buhar kazanlı ütü modelinde 100 TL indirim fırsatı sunuyor. Philips buhar kazanlı GC8620, GC8635, C9222, GC9246 ve GC9545 modellerinde 100 TL indirimli fiyatı ile satışa sundu. Kampanya  31 Aralık 2013 tarihine kadar 1geçerli olacaktır.

Ütüleme talimatlarına son veren Philips Akıllı Ütü Ailesi, ütünün ısınmasını ya da soğumasını beklemeye gerek kalmadan, farklı kumaşları ard arda ve hızla ütüleyebilmenizi sağlıyor. Tüm hassas kumaşları yakmadan ve bozmadan ütüleyen Akıllı Ütülerin sırrı, Akıllı Çip Teknolojisi’nde saklı. Buharın ütü tabanından çıkana kadar her zaman en uygun sıcaklıkta kalmasını sağlayan bu teknoloji, ütünüzün damlatacak kadar soğuk ya da kumaşınızı yakacak kadar sıcak olmasını engelliyor.  Böylece yüksek basınçlı buharla hem mükemmel bir ütü sonucu elde ediyorsunuz hem de kumaşlarınızı koruyorsunuz.

Philips Akıllı Ütülerin ısı ayarını ortadan kaldırması, kullanımlarını da kolaylaştırıyor: Üzerinde açma/kapama tuşu dışında hiçbir tuş bulunmayan Philips Akıllı Ütüler, 40 derecelik kazan açısı sayesinde bilek ağrısını önlüyor, kordon ve prizlerin saklandığı bölmesi sayesinde de estetik bir görünüm sunuyor. Aynı zamanda kullanıcıya, kireç temizleme uyarı ışığı sayesinde kireç temizleme zamanının geldiğini hatırlatıyor ve ütünüzün ömrünü uzatmanıza yardım ediyor.

31 Aralık 2013 tarihine kadar devam edecek indirimli satışları kampanyaya katılan noktalarda yakalamak mümkün.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.