Profilo 2013 Ramazan kampanyasında çay makinası 39 TL

  • 14 Temmuz 2013
Profilo 2013 Ramazan kampanyasında çay makinası 39 TL

Profilo beyaz eşyalarda kampanyalar devam ediyor. Profilo şimdi 2013 Ramazana özel kampanyasında Profilo tost makinesi alanlara Profilo çay makinası 39 TL fiyatla sunuluyor.

Ramazan ayında sahurların vazgeçilmezlerinden sımsıcak tostların yanına, Profilo Dayanıklı Ev Aletleri’nin ramazana özel kampanyası ile  bir bardak lezzetli çayınız Profilo’dan olacak. Profilo’nun ramazan kampanyası ile , Profilo TTM7620 V tost makinesi alanlara, Profilo CM4000 çay makinesi sadece 39 TL’den sunulacak.

Profilo CM 4000 çay makinesi, klasik çaydanlık yöntemiyle aynı şekilde ve aynı lezzette ama çok daha kısa sürede çayı hazır hale getiriyor. Çelik çay süzgeci ile önemli bir kolaylık sunan makine, kaynama konumundan sıcak tutma konumuna otomatik olarak geçme, 360 derece hareket edebilme özelliğine sahip. Tutma yerinde ısı ayar seçeneği, kaynatma ve sıcak tutma konumları, tek elle kolayca açılabilen, kapaklı cam sürahi, çalıştığını gösteren ışıklı halojen halka makinenin kullanım kolaylığı sunan donanım ve özellikleri arasında yer alıyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ