Profilo beyaz eşya çeyiz seti kampanyası 2012

  • 13 Mart 2012
Profilo beyaz eşya çeyiz seti kampanyası 2012

Yeni evlenecekler ve evini yenileyecekler için harika bir beyaz eşya kampanya haberimiz var. Şimdi Profiloda 2012 Mart ayına özel  “Kendi çeyiz setini kendin yap” sloganı ile sizleri bekleyen indirim fırsatlarını kaçırmayın!

Profilo buzdolabı, çamaşır makineleri, bulaşık makineleri ve fırınlarla birlikte daha birçok seçilmiş üründe cazip indirimler Profilo Yetkili Satıcılarında sizi bekliyor .

Kampanya dahilindeki ürünlerden çiftlerin kendinin belirleyeceği üçlü ya da dörtlü çeyiz setleri 1.997 TL’den başlayan fiyatlarla sunuluyor. Üstelik Worldcard sahipleri şimdi al, üç ay sonra 10 taksitle öde avantajından da yararlanabiliyor.

Profilo Dayanıklı Ev Aletleri’nde “ev”lenme mevsimi erken başladı. “Kendi çeyizini kendin yap” sloganı ile üçlü ve dörtlü çeyiz setlerini son derece cazip indirimlerle sunan Profilo, yeni “ev” hazırlığı yapan çiftleri sevindirmekte kararlı.

Kampanya dahilindeki ürünlerden, çiftlerin kendilerinin belirleyeceği üçlü ya da dörtlü setler 1.997 TL’den başlayan çok özel bir fiyatla sahiplerini bulacak. Ayrıca Worldcard sahipleri şimdi al, üç ay sonra 10 taksitle öde avantajından da yararlanabilecek.

1.997 TL’den başlayan fiyatlarla çeyiz setleri Profilo’da!
Profilo’nun “Kendi çeyizini kendin yap” kampanyasında BD2043W3VV buzdolabı + CM0601KTR çamaşır makinesi ve BM2020EA bulaşık makinesinden oluşan üçlü çeyiz seti 2.385 TL yerine 1.997 TL’ye sunuluyor. Profilo FRS3010GTL fırına ise 607 TL yerine 529 TL’den sahip olmak mümkün.

Kampanyada sunulan diğer çeyiz seti kampanyasına özel fiyatlı ürünler arasında istediklerinizi seçerek 3’lü ya da 4’lü kendi çeyiz setinizi kendiniz yaratabiliyorsunuz! Böylelikle çiftler, ihtiyaçlarına göre bir ürünü seçerken gerçek indirimden de faydalanabiliyorlar. Üstelik Worldcard sahiplerine özel ödeme kolaylığı da cabası!

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.