Kampanya ve İndirim Haberleri

Profilo beyaz eşya değişim kampanyası 500 TL indirim 2015

  • 14 Ekim 2015
Profilo beyaz eşya değişim kampanyası 500 TL indirim 2015

Profilo beyaz eşya mağazalarında 2015 yılına özel büyük değişim kampanyası başladı. Kampanya kapsamında Profilo beyaz eşya alımlarında eski eşyanızı getirdiğinizde 500 TL’ye varan indirim fırsatı sunuluyor.

Kampanyabul olarak bu tür değişim kampanyalarında dikkatli olmanızı her defasında tavsiye ediyoruz. Bir kampanyada xxx TL’ye varan ifadesini gördüğünüzde durup 3 kere düşünmek gerekiyor. Şimdi buzdolabı alacaksınız 500 TL indirimi görünce şaşıyorsunuz 1500 TL’ye alacağım dolapta 500 TL indirim çok iyi diyorsunuz. Mağazaya gittiğinizde efendim istediğiniz üründe indirim 50 TL, 500 TL indirimli ürün bu şeklinde cevap alıyorsunuz. Bu ürün ne kadar diye sorduğunuzda 7000-8000 TL cevabını almanız gayet doğal. Değişim kampanyalarında vereceğiniz eski eşya firma için çöp niteliği taşır. Eşyanız iyi durumdaysa ihtiyaç sahibi birine vermeniz çok daha mantıklı olacaktır. Kampanyayı yapan firmaya eşyanızın olmadığını indirimden faydalanmak istediğinizi belirtirseniz zaten size o indirimi yapacaktır.

Profilo değişim kampanyasına dönecek olursak eski beyaz eşyanız veya küçük ev aletiniz karşılığında Buzdolaplarında 500 TL’ye, Derin Dondurucularda 200 TL’ye, çamaşır Makinelerinde 200 TL’ye, Kurutma Makinelerinde 100 TL’ye, Bulaşık Makinelerinde 200 TL’ye ve Fırınlarda 200 TL’ye varan indirim değişim indiriminden faydalanabilirsiniz.

Profilo’nun her eve her ihtiyaca yönelik ürünleri, enerji tasarrufu özellikleri, uygun fiyatları, tüketicilere sağladığı kullanım kolaylıkları ile mutfaklarda yerini almaya hazırlanıyor.  Profilo Dayanıklı Ev Aletlerinin beyaz eşyalarda yılın değişim kampanyasıyla yeni yıl neşesini mutfaklara taşıyacak.

0 0 Oy
Kampanyayı Oyla
Abonelik
Bildir
1 Yorum
Eski
Yeni En Çok Oylanan
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Anonim
6 yıl önce

Açıklamalar yerinde olmuş teşekkürler

1
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x