Profilo bulaşık makinelerini 1 ay ücretsiz deneyin

  • 23 Haziran 2014
Profilo bulaşık makinelerini 1 ay ücretsiz deneyin

Bulaşık makinesi almak istiyorsunuz ama aceba güzel yıkarmı şeklinde endişeleriniz var. İşte kararsız kalanlar için Profilo bulaşık makinelerinde ücretsiz 1 aylık deneme fırsatı sizleri bekkliyor.

Su ve enerji tasarruflu bulaşık makinelerinde kaçırılmayacak bir fırsat sunan Profilo, tüketicilere bulaşık makinelerini tam bir ay boyunca deneyip sonrasında geri iade etme  şansı tanıyan bir kampanya başlattı. Yapılan araştırmalarda bulaşık makinesi satın almak isteyen, ama bu ürünün sunduğu konfor ve avantajlardan emin olmadıkları gerekçesiyle satın alma bariyeri olan tüketiciler özellikle Profilo hedef kitlesinde bayağı yoğun. 30 Haziran 2014 tarihine dek sürecek kampanyaya göre tüketiciler, denedikleri bulaşık makinesini hiçbir gerekçe göstermeden bir ay içinde iade edip ödedikleri parayı geri alabilecekler. . Profilo’nun markasına ve ürünlerine duyduğu güveni ve tüketiciye verdiği benzersiz değeri göstermesi bakımından önem taşıyan bu sıra dışı kampanya, Haziran ayında satılan  bulaşık makineleri için  geçerli olacak.

Profilo bayileri tarafından tüketiciye satılan, fatura tarihi 01 Haziran 2014 – 30 Haziran 2014 tarihleri arasında olan ve montajı yapılan bulaşık makinesi ürünlerini kapsayacak olan kampanya, faturası 01 Haziran 2014 – 30 Haziran 2014 tarihleri arasında kesilen fakat montajı yapılmayan ürünler için geçerli olmayacak.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.