Kampanya ve İndirim Haberleri

Profilo çamaşır kurutma makinesi fiyatında 410 TL indirim

  • 24 Eylül 2013
Profilo çamaşır kurutma makinesi fiyatında 410 TL indirim

Havaların soğumasıyla birlikte çamaşırları kurutmak işkence gibi geliyorsa artık çamaşır kurutma makinesi alma zamanınız gelmiş demektir. Fiyatları uygun seviyelere inen çamaşır kurutucularda Profilo indirim kampanyası başlattı. Kampanya kapsamında Profilo KM74101CTR kurutma makinesi 1269 TL yerine 410 TL indirimle 859 TL fiyatla Profilo bayilerinde sizleri bekliyor.

Profilo KM74101CTR hava yoğunlaştırmalı, bacasız kurutma makinesi 7 kg’lik kapasitesi ile önemli bir kolaylık sağlıyor. Çamaşırları koruyan büyük tamburu ve soft tasarım pedalları sayesinde çamaşırlar makinede hassas bir şekilde kurutuluyor.  Tam elektronik tek tuşlu kontrol ünitesi, nemli ve zaman ayarlı kurutma ayarları ile kullanım kolaylığı sunan makinede kırışıklık azaltma fonksiyonu da bulunuyor. Kırışıklık azaltma programı sayesinde makine sona erdikten sonra 90 dakika süresince çamaşırları kırıştırmadan muhafaza ediyor.

8 kg kurutma kapasitesine sahip Profilo KM8432CTR kurutma makinesi, sahip olduğu özel programlar; yünlülerde son uygulama, spor giyim, iç giyim, sıcak 20 dk, ekspres 40 dk ile her ihtiyaca cevap veriyor. Nem ve zaman sensörü ile kullanım kolaylığı sunan makinede ayrıca nem kontrollü, süreli ve özel programlar için tam elektronik kullanım özellikleri de bulunuyor. Programın bittiğini haber veren akustik sinyal, makinenin hayatı kolaylaştıran bir başka özelliği.

Kampanya süresince, Profilo’nun üstün özellikleri ile dikkat çeken KM8432CTR çamaşır kurutma makinesi 1499 TL yerine 1059 TL’dan,  KM74101CTR 1269 TL yerine 859 TL’dan, tüm yetkili Profilo bayilerinde tüketicileri bekliyor.

0 0 Oy
Kampanyayı Oyla
Abonelik
Bildir

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x