Kampanya ve İndirim Haberleri

Profilo değiştirme kampanyasında 320 TL indirim

  • 19 Temmuz 2013
Profilo değiştirme kampanyasında 320 TL indirim

Profilo beyaz eşyalarda kampanya ve indirimler devam ediyor. Profilo Ramazana özel kampanyasında eski beyaz eşyasını ya da küçük ev aletini getirenlere özel Profilo’dan buzdolaplarında 320 TL, bulaşık makinelerinde 110 TL’ye varan indirim fırsatı elde ediyor.

Ramazan davulları çalmaya devam ederken, Profilo Dayanıklı Ev Aletleri yoğun ilgi üzerine değişim kampanyasını Ramazan ayında da sürdürme kararı aldı. Profilo Dayanıklı Ev Aletleri’nin sunduğu kaçırılmayacak değişim kampanyasında Profilo bayilerine eski beyaz eşyalarını ya da küçük ev aletlerini getirenler buzdolaplarını 320 TL, bulaşık makinelerini 110 TL’ye varan indirimli fiyatlarla alıyor.

Profilo’nun değişim kampanyasıyla sunulan ürünleri enerji tasarrufu sağlayan özellikleri, ödüllü tasarımı, uygun fiyatları, tüketicilere sağladığı kullanım kolaylıkları, teknolojik özellikleri  özellikleri ve ergonomik modelleriyle hem aile bütçesine katkı sağlıyor hem de ev işlerine  kolaylık getiriyor.  Profilo buzdolapları ve bulaşık makineleri, devam eden bu cazip kampanyayla Ramazan neşesini mutfaklara taşıyor.

Ramazan ayınıza renk katan cazip değişim kampanyasından yararlanmak için en yakın Profilo bayisine uğramanız yeterli.

0 0 Oy
Kampanyayı Oyla
Abonelik
Bildir

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x