Kampanya ve İndirim Haberleri

Profilo derin dondurucu alana kıyma makinesi hediye

  • 19 Ağustos 2015
Profilo derin dondurucu alana kıyma makinesi hediye

2015 Kurban bayramı yaklaşırken birçok kişi derin dondurucu almayı düşünüyor. Profilo yeni kampanyasında derin dondurucu alanlara özel kıyma makinesi hediye ediyor. Kampanya Profilo yatay ve dikey derin dondurucu modellerde geçerli olacak. Hediye olarak 200 TL değerinde GurmeMax KM1550 kıyma makinesi hediye edilecek.

profilo-kiyma

Kurban etlerini, mevsimlik meyve ve sebzeleriilk günkü tazeliğiyle dondurulmuş şekilde saklamak için en sağlıklı seçenek olan Profilo derin dondurucuların tamamı, Ağustos ayı boyunca, indirimli fiyatlarla satışta . Profilo Derin Dondurucular ister yatay ister buzdolaplarınızla da kombinleyebileceğiniz şekilde dikey seçenekleriyle ihtiyaçlarınızı karşılamaya hazır.

Profilo’nun derin dondurucu alanlara bayram hediyesi olan Profilo Kıyma Makinesi kurban etlerinden kıyma yaptırmak için kasapların yolunu tutma gereksiniminizi de ortadan kaldırıyor. Kıyma çekmenin yanı sıra dört farklı diskiyle doğrama, kesme, rendeleme ve dilimleme rahatlıkla yapabilen, evinizde, sucuk, sosis ya da içli köfte gibi yemekleri hazırlamanıza imkan veren Perofilo Kıyma makineleri pratik kullanımıyla mutfaktaki en büyük yardımcınız olmaya aday.

Kıyma makinesi hediyeli Profilo derin dondurucular, Profilo Yetkili Satıcıları’nda sizleri bekliyor.

0 0 Oy
Kampanyayı Oyla
Abonelik
Bildir

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x