Profilo enerji tasarruf yarışma kampanyası

  • 06 Eylül 2011
Profilo enerji tasarruf yarışma kampanyası

Profilo enerji tasarrufuna teşvik için yeni bir yarışma kampanyası düzenliyor.“Profilo ile Tasarruf ediyorum, çevreyi koruyorum” başlıklı yarışması büyük ilgi görüyor. Yarışma için hazırlanan http://www.tasarrufediyorum.com sitesini ziyaret edenler birbirinden renkli güzel tasarruf hikayeleri paylaşıyorlar. Siteye bırakılan hikayelerde yararlı ipuçları da var, şaşırtıcı deneyimler de.

Profilo Dayanıklı Ev Aletleri’nin enerji tasarrufuna daha dikkat çekmek için düzenlediği “Profilo ile tasarruf ediyorum, çevreyi koruyorum” adlı yarışma, katılımcıların birbirinden renkli ve güzel hikayeleri ile devam ediyor.

Mektup, fotoğraf ve video olmak üzere üç ayrı kategoride düzenlenen yarışmada, tüm kategorilerde dereceye giren ilk üç üye, Profilo Dayanıklı Ev Aletleri’nden birbirinden değerli armağanlar kazanacak.

  • Birinciye Profilo BD5772PNFI No Frost Kombi Buzdolabı
  • İkinciye Profilo CM1000PTR 8 kg 1000 devir Çamaşır Makinesi
  • Üçüncüye VS6PT1266 Elektrikli Süpürge Hediye edilecektir.

Yarışma 19 Eylül tarihine kadar devam edecek
19 Eylül 2011 tarihine kadar devam edecek “Profilo ile tasarruf ediyorum, çevreyi koruyorum” yarışmasında en çok beğenilen hikayeleri yazan ya da görüntüleyen ilk üç kişi Profilo’dan buzdolabı, çamaşır makinesi ve elektrik süpürgesi kazanacak.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.