Kampanya ve İndirim Haberleri

Profilo fırın fiyatlarında kampanya indirimleri

  • 22 Eylül 2013
Profilo fırın fiyatlarında kampanya indirimleri

Profilo beyaz eşyalarda kampanyalar devam ediyor. Profilo mağazalarında şimdi fırınlara özel indirimli fiyatlar sizleri bekliyor. Profilo’nun A-%20 sınıfı ile yüksek enerji tasarrufu sağlayan FRS 3310 ETL inox fırını 822,00 TL yerine 765,00 TL ve FRS 3310 GTL yine inox fırını ise  812,00 TL yerine 745,00 TL’dan tüketicileri bekliyor.

Profilo Dayanıklı Ev Aletleri’nin , “Mutfakta Şef mi Var?” dedirtecek kadar maharetli fırın ailesine yeni eklenen iki yeni inox fırını Eylül ayında indirimli özel fiyatlarıyla sizleri Profilo bayilerine bekliyor.

Enerjide cimri, lezzette cömert
Profilo Inox fırınlar, A-%20 enerji sınıfı ile üst düzey enerji tasarrufu sağlıyor. Enerjide cimrilik yapan Profilo Inox fırınlar asla lezzetten ödün vermiyor. Yemeklerin en ideal kıvamda pişmesini sağlarken, güvenli ve kolay kullanımı ile de dikkat çekiyor.

3 boyut sadece sinemada mı olur?
Profilo Inox fırınlar sahip olduğu 3 boyutlu pişirme; 3D Plus sıcak hava sistemi sayesinde yiyeceklerin her tarafının eşit ve aynı lezzette pişmesini sağlıyor. Özellikle hamur işleri, birden fazla tepside aynı anda mükemmel kıvamda hazır oluyor. Profilo Inox fırınlar aynı zamanda, sıcak hava (turbo) ve buz çözme olmak üzere iki pişirme programına da sahip. Yüksekliği ayarlanabilir ayaklar ve fırın içi aydınlatmaları ile de önemli bir kullanım kolaylığı sunuyor.

Profilo Inox fırınları ideal bir şekilde tamamlayan ocak bölümleri
Üçü gazlı, biri elektrikli olmak üzere dört gözlü ocağa sahip olan FRS 3310 ETL modeli Profilo Inox fırında, ayrıca çelik ocak ızgarası da bulunuyor. Yine çelik ocak ızgarası bulunan FRS 3310 GTL modeli ise dört gözü gazlı ocağa sahip. Her iki model de cam üst kapağı ile kullanıma yönelik avantajlarını estetik bir tasarımla tamamlıyor.

Kampanyadan yararlanmak için tek yapmanız gereken size en yakın Profilo bayisine uğramak,
üstelik World kredi kartı sahiplerine peşin fiyatına 10 taksit ve “şimdi al Ocak 2014’te öde” fırsatlarından da yararlanın

0 0 Oy
Kampanyayı Oyla
Abonelik
Bildir
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x