Profilo katı meyve sıkacağı 139 TL kampanya fiyatıyla sizi bekliyor

  • 12 Mart 2012
Profilo katı meyve sıkacağı 139 TL kampanya fiyatıyla sizi bekliyor

Katı meyve sıkacağı arayanlar için Profilo’dan harika bir kampanya haberi geldi. Şimdi Profilo, MP 7000 katı meyve sıkacağı ile sizi zinde ve enerjik bir ilkbahar yaşamaya davet ediyor. Kolayca temizlenen, güçlü performansı ile pratik ve hızlı bir kullanım sunan Profilo MP 7000 katı meyve sıkacağında hazırlayacağınız birbirinden lezzetli meyve ve sebze suları ile kış yorgunluğunu üzerinizden atarken, tazeliğin keyfini yaşayacaksınız. Profilo MP 7000 katı meyve sıkacağı, mart ayına özel sadece 139 TL’lik kampanya fiyatıyla sunuluyor.

Uzun ve soğuk bir kış mevsiminden yavaş yavaş çıkıp baharı karşıladığımız günlerde, ihtiyacımız olan vitamin deposunu Profilo Dayanıklı Ev Aletleri MP 7000 katı meyve sıkacağı ile sunuyor. Profilo’nun çok rahat temizlenen ve bu özelliği ile önemli bir kullanım kolaylığı sunan katı meyve sıkacağı ile her an birbirinden lezzetli ve renkli meyve suları hazırlanabiliyor.

Profilo MP 7000 katı meyve sıkacağı 700 vatlık motoru ile güçlü bir performans sunuyor. Geniş meyve sebze besleme ağzı sayesinde malzemeler küçük parçalara bölünmeden, doğrudan sıkacağa atılabiliyor. Paslanmaz çelik mikro gözenekli süzgeç, meyve ve sebzeleri son damlasına kadar hızlı ve verimli bir şekilde sıkıyor.

Profilo’nun yetenekli, ergonomik ve dayanıklı katı meyve sıkacağı MP 7000’e mart ayı süresince sadece 139 TL’ye sahip olmak mümkün.

Güvenlik ve kolay kullanım için her detay düşünüldü…
Profilo MP 7000’in dayanıklı alüminyum kıskaçları ve sızıntısız kapak sisteminin yanı sıra, meyve presinin sadece parçalar komple monte edildikten sonra çalışmasını sağlayan aktif motor yönetimi, yaralanma veya sıçrama riski olmadan güvenli bir kullanım sağlıyor.

İki kademeli hız ayarı ile sıkacak, farklı meyve sebze türleri için kullanılabiliyor. Profilo MP 7000’in tüm parçaları bulaşık makinesinde yıkanabiliyor. Sıkacakta ayrıca kaymayı ve sarsıntıyı engelleyen lastik ayaklar, otomatik posa atma sistemi, çıkartılabilen, yüksek kapasiteli posa kabı ve köpük ayraçlı kap bulunuyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ