Kampanya ve İndirim Haberleri

Profilo sevgililer günü sinema bileti hediye 2105

  • 12 Şubat 2015
Profilo sevgililer günü sinema bileti hediye 2105

Profilo 2015 sevgililer gününe özel kampanyasında aşkınızın filmini hazırlayarak Profilo facebook sayfasında paylaşanlara sinema bileti hediye ediliyor.

Profilo Dayanıklı Ev Aletleri, 14 Şubat Sevgililer Günü için hazırladığı “14 Şubat Starı” adlı Facebook uygulamasıyla, herkese kendi aşkına özel film afişi hazırlama fırsatı sunuyor. Birbirlerine olan sevgilerini anlatan eğlenceli afişleri Twitter ve Facebook hesaplarından paylaşan ya da Facebook mesajı olarak gönderen çiftler arasından yapılacak çekilişle 25 talihli, çift kişilik sinema bileti, 50 kişi de uygulamada hazırladıkları posterin sahibi olma şansı elde edecek.

Profilo Dayanıklı Ev Aletleri özel günleri eşsiz kılan uygulamalarına bu yıl da tüm hızıyla devam ediyor. Yaklaşan sevgililer günü için hazırlanan ‘14 Şubat Starı’ adlı eğlenceli uygulama için Facebook sayfasını ziyaret edenler, aşkları bir film olsa afişinin nasıl olacağını deneyimleme şansı elde ediyor. 9 Şubatta başlayıp 20 Şubat 2015’e dek devam edecek uygulamada sorulan sorulara yanıt veren çiftler aşklarını anlatan afişle birlikte ‘14 Şubat Starı’ olacak. Uygulamaya katılmak için tek yapmanız gereken sevdiğinizle kendinizin online birer fotoğrafı olduğundan emin olmanız. Verilen yanıtlarla herkese özel afişin hazırlandığı uygulamada çiftler, aşklarını ölümsüzleştiren esprili afişleri Twitter ve Facebook sayfalarında paylaşabilecek ya da Facebook mesajı olarak gönderebilecek.

Paylaşımlar çiftlerden, hediyeler Profilo’dan!
Profilo’nun ‘14 Şubat Starı’ uygulamasına katılıp kendileri için hazırlanmış olan afişi paylaşan ya da Facebook mesajı olarak gönderenler arasından yapılacak çekilişle 50 talihli, hazırladıkları afişin basılı halinin, 25 kişi de sevdikleriyle birlikte gidebilecekleri çift kişilik sinema biletinin sahibi olacak. ’14 Şubat Starı’ uygulaması ve daha fazlası için Profilo Dayanıklı Ev Aletleri’nin kurumsal Facebook sayfasına www.facebook.com/ProfiloEvAletleri adresinden ulaşabilirsiniz.

0 0 Oy
Kampanyayı Oyla
Abonelik
Bildir

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x