Kampanya ve İndirim Haberleri

Profilo yeni evlenenlere özel çeyiz kampanyası

  • 17 Mayıs 2014
Profilo yeni evlenenlere özel çeyiz kampanyası

Profilo beyaz eşyalarda kampanyalar sürüyor. Profilo yeni evlenenlere ve evini yenileyeceklere özel çeyiz kampanyasında şık ve konforlu buzdolabı, üstün performanslı çamaşır makinesi, dayanıklı bulaşık makinesi ve fırından oluşan çok ekonomik, dört dörtlük bir “Çeyiz Kampanyası” düzenledi. Kampanya koşullarına göre bir evin olmazsa olmazları olan bu dört ürünün tamamına ayda sadece 200 TL taksitle sahip olunabiliyor.

Profilo Dayanıklı Ev Aletleri, düzenlediği Çeyiz Kampanyası’yla yeni evleneceklere ya da evini veya yazlığını yenileyeceklere destek veriyor. Profilo’nun Çeyiz Kampanyası’na katılanlar, bir evin en temel ihtiyacı olan buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve fırından oluşan dört ürünün hepsine, ayda sadece 200 TL’ye gelen taksit seçeneğiyle sahip olma şansını yakalıyor. 1+19 taksit seçeneği için geçerli olan bu taksit tutarından tüketiciler sınırlı stokların yettiği kadar faydalanabiliyor!

Çeyiz Kampanyası’nda, A+ enerji sınıfında, 364 litrelik hacmi ve LED aydınlatma sistemli BD2043W2VV LowFrost Buzdolabı; A+ enerji sınıfında, akıllı deterjan dozaj ve özel bardak koruma sistemli, 2 programlı, BM2021EA Bulaşık Makinesi, A+ sınıfında 5,5 kilogram kapasiteli, LED’li akış göstergeli, kırışıklık azaltma fonksiyonları ve farklı yıkama programları olan CM0804KTR Çamaşır Makinesi, A-%20 sınıfı, 2 pişirme programlı, 4 gözü gazlı, LPG’li FRS3210GTL Fırın ile fabrika çıkışı doğalgaz gazlı olması dışında diğer özellikleri aynı olan FRS3210GTD Fırın ürünleri seçenekli olarak yer alıyor.

0 0 Oy
Kampanyayı Oyla
Abonelik
Bildir

1 Yorum
Eski
Yeni En Çok Oylanan
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
hulya
8 yıl önce

taksitler nasil kredi kartimi

1
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x