Samsung beyaz eşyada yeni evlenenlere özel 2012 kampanyası

  • 14 Mayıs 2012
Samsung beyaz eşyada yeni evlenenlere özel 2012 kampanyası

Elektronik devi Samsung beyaz eşyalarda sunduğu yüksek teknoloji ve kalite ile Türkiye’de büyük başarılara imza atıyor. Şimdi Samsung beyaz eşyadan yeni evlenen çiftlere özel kampanyada 15 Haziran’a kadar Samsung’dan No-Frost buzdolabı alanlar Samsung’un A+ enerji performanslı ve elmas kazanlı çamaşır makinelerine sadece 299 TL’ye sahip oluyor.

Yeni evlenecek çiftlere olduğu kadar evlerini yenileyenlere de büyük bir fırsat sunan kampanya  yeni Samsung Smart Freezer ve Smart Bar buzdolaplarını da kapsıyor.

Tek tuş özelliği ile buzdolabının dondurucu bölümünü istenildiğinde soğutma bölümüne çeviren ve enerji tasarrufu sağlayan Samsung Smart Freezer’lar ve içeceklere kolayca ulaşmayı sağlayan içecek istasyonuyla Samsung Smart Bar’lar yeni evlenen çiftlerin mutfaklarına yepyeni bir stil katarken çiftler Samsung elmas kazanlı çamaşır makinesine de çok uygun bir fiyata sahip olabilecekler. Samsung’un yıkama performansını artıran elmas kazanTM teknolojisine sahip çamaşır makinesi; A+ enerji performansı, 1000 devir hızı, 48mm geniş kullanışlı kapak tasarımı ve farklı yıkama programları ile yeni evli çiftlerin hayatını kolaylaştıracak.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ