Samsung ecobubble çamaşır makinesi elektrik süpürgesi hediyeli

  • 25 Temmuz 2012
Samsung ecobubble çamaşır makinesi elektrik süpürgesi hediyeli

Samsung beyaz eşyalarda kampanyalar devam ediyor. Şimdi Samsung mağazalarında 2012 Ramazan ayına özel kampanyada ecobubble çamaşır makinelerinden birini alan herkese elektrikli süpürge hediye ediyor. Tüm Samsung Digital Plazalarda geçerli olacak bu kampanya, Ramazan boyunca devam edecek.

%70’e Varan Enerji Tasarrufu Sağlayan Ecobubble Çamaşır Makineleri ile Daha Temiz Çamaşırlar
Beyaz eşyalarını yenilemek isteyen tüketicilerin kullandıktan sonra vazgeçemeyeceği EcoBubble çamaşır makineleri benzersiz köpük oluşturma özelliği ile %70’e varan enerji tasarrufu sağlıyor ve çamaşırları görülmemiş bir hızla derinlemesine temizliyor. Ecobubble teknolojisi, deterjanı hava ve su ile karıştırarak köpükler oluşturur. Oluşan özel köpükler çamaşırlara 40 kat daha hızlı bir şekilde nüfuz ederek, derinlemesine temizlik sağlıyor. A+++ enerji performansına sahip Ecobubble çamaşır makinesi 150C soğuk su ile sıcak sudaki kadar etkili  yıkama yaparak; hem paradan hem de zamandan  tasarruf etmenize imkan tanıyor.

Belirli Eco Bubble çamaşır makinelerinde geçerli olan kampanya ile tüketiciler 477 TL değerindeki Super Twin Chamber Sistemli Rambo Elektrikli süpürgesine  ücretsiz olarak sahip olabiliyor.

Ev Temizliğinin En Önemli Oyuncusu Rambo Elektrikli Süpürgeler Ecobubble Kampanyasıyla Evlere Geliyor!
Ecobubble çamaşır makinesi alanların ücretsiz sahip olabileceği gri renkli Rambo elektrikli süpürgeler; 2200W gücü ve 430W’lık kuvvetli emiş gücü sayesinde mükemmel temizlik sunar.

Rambo elektrikli süpürgesinde yer alan Super Twin Chamber sistemi, aşırı toz akışını minimuma indirmek amacıyla özel olarak tasarlanmıştır. Sıradan elektrik süpürgelerine göre %20 daha güçlü ve uzun çekiş gücü ile tozu en yüksek performansta filtreleyerek kusursuz bir temizlik sağlıyor. Üstelik, Toz haznesini de boşaltmak çok kolay.  Toz kutusunu boşaltmanız için tek yapmanız gereken tozun sıçrama riski olmadan sadece büküp boşaltmak.

Samsung Rambo elektrik süpürgeleri, dışarı toz sızdırmayı engelleyen HEPA 13 filtre sistemi sayesinde; alerjik kullanıcılara karşı da en güçlü korumayı sağlıyor. Modifiye edilmiş hava akışı sistemi maksimum çekiş gücü sunarken, özel olarak geliştirilmiş yumuşak köşebentleri ile eşyalara zarar vermeden temizliğe olanak sağlıyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ