Kampanya ve İndirim Haberleri

Samsung beyaz eşyada mikrodalga veya süpürge hediye kampanyası

  • 21 Ağustos 2019
Samsung beyaz eşyada mikrodalga veya süpürge hediye kampanyası

Samsung mağazalarında başlatılan yeni kampanya kapsamında beyaz eşya alanlara mikrodalga fırın veya elektrikli süpürge hediye ediliyor. Kampanyada “GE83X” model kodlu mikrodalga fırın ve “VC07M2110SB/TR” model süpürge verilecek.

Beyaz eşya alacaklara tavsiyemiz kesinlikle internet sitelerinden alışveriş yapmaları. Mağazalara göre beyaz eşyada çok ciddi fiyat farkları mevcut. Örneğin buzdolaplarında 1000 TL, çamaşır makinelerinde 500 TL gibi çok büyük rakamsal farklar var. Mağazalarda istediğiniz ürünü seçin ve internet araştırması yapın. İnternette satılan ürünleri zaten büyük şehirlerdeki bayiler satıyor. Garantisiz ürün satılma olasılığı yok. Birçok mağazanın ürününü yetkili servis getirip kuruyor.

Kampanya Ayrıntıları
• Samsung Electronics İstanbul Pazarlama ve Ticaret Ltd. Şti. (‘Samsung’) tarafından düzenlenen “Seçili Samsung Beyaz Eşyalar Şimdi Belirli Model Samsung Mikrodalga Fırın veya Belirli Model Samsung Elektrikli Süpürge Hediyeli” (‘Kampanya’) kampanyası kapsamında geçerli olan katılım ve yararlanma şartları işbu kampanya koşullarında ve Samsung tarafından yapılabilecek diğer duyurularda/bilgilendirmelerde belirtilmekte olup, kampanyadan yararlanmak isteyenler, işbu kampanya koşullarını okumuş ve kabul etmiş sayılacaktır.
• Kampanya, Samsung tarafından ithal edilen ve kampanyaya katılan tüm Samsung yetkili bayileri ve shop.samsung.com/tr/ web sitesi üzerinden 16.08.2019 – 31.08.2019 tarihleri arasında satın alınmış kampanyaya dahil olan Samsung marka beyaz eşya (‘Ürün/ler’) için geçerli olup; bu ürünlerden birini alan tüketicilere (“Katılımcı”), aldıkları ürüne bağlı olarak kampanya koşullarını yerine getirmeleri durumunda Samsung Mikrodalga Fırın veya Samsung Elektrikli Süpürge (VC07M2110SB/TR) hediye edilecektir.
• Kurumsal satın alınan Ürünler kampanya kapsamı dışındadır. Kampanya, diğer Samsung kampanyalarıyla birleştirilemez.
• Kampanyaya dahil olan ve Samsung Mikrodalga Fırın (GE83X) hediyesi olan seçili beyaz eşya modelleri aşağıda yer almaktadır:
RF50K5920SL/TR veya RS68N8650SL/TR veya RF85K90127F/TR veya RS62R5001M9/TR model kodlu buzdolabı modelleri, DW60M9550FS/TR model kodlu bulaşık makinesi modelidir. Katılımcının işbu belirtilen seçili Ürünler’den birini Kampanya’ya uygun olarak satın alması durumunda, Samsung Mikrodalga Fırını (GE83X) ücretsiz alma fırsatı yakalayacaktır.
• Kampanyaya dahil olan ve Samsung Elektrikli Süpürge (VC07M2110SB/TR) hediyesi olan seçili beyaz eşya modelleri aşağıda yer almaktadır:
WW10N644RPW/AH veya WW10N644RPX/AH veya WD10N644R2W/AH veya WW90M74FNOA/AH veya WW90M74FNOO/AH veya WW12K8412OW/AH model kodlu çamaşır makinesi modelleridir. Katılımcının işbu belirtilen seçili Ürünler’den birini Kampanya’ya uygun olarak satın alması durumunda, Samsung Elektrikli Süpürge’yi (VC07M2110SB/TR) ücretsiz alma fırsatı yakalayacaktır.
• Her katılımcı,her ürün grubu için kampanyaya 1 kez katılabilir. (örneğin 3 adet buzdolabı alan müşteri 1 kez kampanyaya başvurabilir. 1 bulaşık makinesi ve 1 buzdolabı alan tüketici ise kampanyaya iki kez başvuruda bulunabilir.) Kampanyaya dahil aynı ürün grubundan birden fazla yapılan başvurular reddedilecektir.
• Samsung, kurallara aykırı olduğunu tespit ettiği bir katılımı, geri çevirme yetkisine sahiptir.
• Kampanyaya katılım için son satın alım tarihi 31 Ağustos 2019 olup, sonraki günlerde yapılan satın alımlarda kampanya geçerli olmayacaktır.
• Kampanyaya dahil olan ürünler ve hediye cihazlarda iade kabul edilmeyecektir. (Tüketicinin Korunması Hakkı Kanunu’ndan doğan istisnalar hariçtir). Ürünün herhangi bir sebeple iade edilmesi ve ücretinin geri alınması durumunda katılımcıya hediye verilen cihazın da iadesi gerçekleştirilmelidir.
• Katılımcının hediye ürünlerin parasal karşılığını veya farklı renk ve modelini talep etme hakkı bulunmamaktadır.
• Tavsiye edilen satış fiyatı değişiklik gösterebilir. Samsung Mikrodalga Fırın (GE83X) Stok Adedi:200 Samsung Elektrikli Süpürge (VC07M2110SB/TR) Stok Adedi : 765
• Kampanyalı Ürün’ün shop.samsung.com/tr/ web sitesi üzerinden satın alınması halinde, Ürün teslimatı ve Ürün teslimatı ile birlikte Hediye Ürün teslimatı, satışı gerçekleştiren 3. tarafça yapılacak olup, Samsung sorumlu değildir.
• Verilen adres bilgilerinin yanlış olmasından kaynaklanabilecek ve/veya tüketiciden kaynaklanan tüm sair sorunlar sebebiyle teslimatın geç veya hiç yapılamamasından münhasıran katılımcı sorumlu olacaktır.
• Samsung’un her zaman, tek taraflı olarak kampanyayı sürekli veya geçici olarak durdurma, uzatma, kampanya koşullarında herhangi bir uyarı olmaksızın değişiklik yapma hakkı vardır. Değişiklikler, yukarıda belirtilen websitesinde ilan edilir edilmez yürürlüğe girecektir.
• Beyaz eşyanın iade edilmesi halinde tüketicinin, bu kampanya koşulları kapsamında aldığı hediyeyi veya kampanya kapsamında hak kazandığı indirimi ve kampanyaya dahil cihazı da iade etmesi gerekmektedir. Kampanyadan tacirler ve ticari ünvan sahipleri yararlanamaz.
• Samsung kötü niyetli olarak kampanyaya katılım gerçekleştirdiği tespit edilen katılımcıların ve sahtekarlık, dolandırıcılık yapıldığı şüphesi bulunan işlemlere ait hediye haklarını iptal etme hakkına sahiptir.
• Tüketiciler, kampanyaya katılarak, bilgilerinin Samsung Gizlilik Politikası’na (http://www.samsung.com/tr/info/privacy/) uygun olarak elde edilmesini/toplanmasını,kaydedilmesini ve ilgili faydaların yerine getirilmesi amacıyla 3.kişilerle paylaşılmasını, aktarılmasını kabul ederler.
• Kampanya, Türkiye sınırları dahilindedir.
• Katılımcı bilgileri kampanya amacına uygun olarak 3. kişilerle paylaşılacaktır. Samsung bilgilerinizi, kampanya kapsamında, Samsung Gizlilik Politikası’na (http://www.samsung.com/tr/info/privacy.html adresinde bulunan) uygun olarak toplamakta, kullanmakta ve 3. kişilerle paylaşmaktadır. Kampanya sadece Türkiye sınırları içerisinde geçerlidir.

Abonelik
Bildir

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x