Kampanya ve İndirim Haberleri

Samsung beyaz eşyalarda hediye kampanyası 1 Ağustos – 30 Eylül 2018

  • 10 Ağustos 2018
Samsung beyaz eşyalarda hediye kampanyası 1 Ağustos – 30 Eylül 2018
Samsung beyaz eşyalarda başlatılan yeni kampanya kapsamında Samsung marka buzdolabı ve çamaşır makinesi alanlara özel Tefal ütü ve tos makinesi hediye fırsatı sizleri bekliyor. Kampanya 1 Ağustos – 30 Eylül 2018 tarihleri arasında geçerli olacaktır.
Samsung buzdolabı satın alanlara Tefal Tost Expert Izgara ve Tost Makinesi, Samsung Addwash çamaşır makinesi satın alanlara ise Tefal Ultimate Kireç Avcısı Buharlı Ütü hediye edilecek.

Samsung’un üstten donduruculu Twincooling İkili Soğutma Teknolojisine sahip, akıllı dondurucu özelliği sayesinde soğutucu ve dondurucu fonksiyonlarını farklı durumlara göre değiştirebilme olanağı tanıyan iki farklı buzdolabı modelinden bir tanesini satın alanlara Tefal’in yapışmaz kaplama ve çift yönlü kullanım özellikleri ile öne çıkan Toast Expert Izgara ve Tost Makinesi hediye ediliyor. Et, tavuk ve balık pişirmeye de uygun olan 1800 Watt gücündeki Tefal Toast Expert barbekü pozisyonunda da kullanılabiliyor.

Unutulan çamaşırları yıkama başladıktan sonra ekleyebilmeye olanak tanıyan Addwash Akıllı Kapak Teknolojisine sahip altı farklı çamaşır makinesi modelinden birini tercih edenlere ise sert kırışıklıklar karşısında mükemmel sonuçlar veren ve özel kireç toplayıcısı sayesinde uzun ömürlü performans sunan Tefal Ultimate Kireç Avcısı FV9785 Buharlı Ütü hediye ediliyor.

Kampanya Detayı:
–  Samsung Electronics İstanbul Pazarlama ve Ticaret Ltd. Şti. (‘Samsung’) tarafından düzenlenen “Samsung Beyaz Eşyalar Şimdi Tefal Hediyeli!”  kampanyası 1 Ağustos – 30 Eylül 2018 tarihleri arasında tüm yetkili Samsung satış noktalarından satın alınacak kampanyaya katılan belirli Samsung buzdolabı ve/veya çamaşır makinesi modellerinde geçerlidir.
– Kampanya, Samsung tarafından ithal edilen 1 Ağustos – 30 Eylül 2018 tarihleri arasında satın alınmış ve tüm yetkili Samsung satış noktaları üzerinden satışa sunulan kampanyaya dahil Samsung marka belirli buzdolabı ve/veya çamaşır makinesi satın alan tüketicilere (“Katılımcı”), kampanya koşullarını yerine getirmeleri durumunda, tüketiciye söz konusu hediye Tefal ürünleri, ürün satışı gerçekleştirildikten sonra verilecektir.
– Kampanyaya dahil olan Samsung buzdolabı model kodları:
Buzdolabı model kodları: RT50K6000WW/TR, RT50K6000S8/TR
Yukarıda yer alan buzdolabı modellerinden herhangi birinin satın alınması durumunda yanında Tefal 1500637693 kodlu Toast Expert Izgara ve Tost Makinesi Kırmızı tost makinesi hediye edilecektir.
– Kampanyaya dahil olan Samsung çamaşır makinesi model kodları:
– Çamaşır makinesi model kodları: WW80K5410UW/AH, WW90K5410UW/AH, WW90K5410UX/AH, WW12K8412OW/AH, WD90K6410OW/AH, WD90K6410OS/AH, WD90K6B10OW/AH, WD90K6B10OS/AH
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ