Kampanya ve İndirim Haberleri

Samsung Eco buble çamaşır makinesi kampanya fiyatları

  • 29 Temmuz 2015
Samsung Eco buble çamaşır makinesi kampanya fiyatları

Samsung beyaz eşyalarda kampanya indirimleri sürüyor. Samsung Eco Buble çamaşır makinelerinde şimdi indirimli fiyat fırsatları sizleri bekliyor. 2015 Ağustos ayına özel kampanya kapsamında Samsung WF1802WPC model çamaşır makinesi 1299 TL, WF90F5E0W2W model çamaşır makinesi 1399 TL kampanya fiyatları ile Samsung mağazalarında satışa sunuldu.

Samsung eco bubble kullananlardan yorumlar

Hülya Ceylan “Çamaşırlar eski makineme göre çok daha temiz çıkıyor, aylık faturam 10 TL azaldı.”

Yeşim Arkın “Samsung makinemin en beğendiğim özelliği çamaşırların yıpranmadan yıkanması”

Yasemin Seçkiner “Artık geceleri makina çalıştırabiliyorum, sıkma aşamasında bile kimseyi rahatsız etmiyor”

Zehra Alp Yılmaz “Samsung Eco buble kullanana kadar tüm çamaşır makinelerinin çamaşırı sıkınca ıslak bıraktığını sanıyordum, şimdi çamaşırlarım yıpranmadan nemli çıkıyor ve kısa sürede kuruyor”

Deniz Erkin “Samsung marka beyaz eşya ile ilk kez çamaşır makinesi ile tanıştım. Eski makinem tesisattan koku alıyordu. Çamaşırı makinede unutunca kokuyordu, bu makinede koku sorunu kalmadı. Şimdi bulaşık makinemi de Samsung almak istiyorum”

Tüketicilerin karşısına sıkça sürpriz tekliflerle çıkan Samsung Electronics, Eco Bubble teknolojisine sahip çamaşır makinelesi modellerinde, 31 Ağustos’a kadar geçirli olacak dikkat çekici bir kampanyaya daha imza atıyor.

Kampanyadan yararlanan tüketiciler, Eco-Bubble teknolojisiyle donatılmış 8 kg kapasiteli, 1200 devir, A+++ Enerji Sınıfı WF1802WPC model çamaşır makinesini 1299 TL’ye satın alma imkanına kavuşurken; 9kg kapasiteli, 1200 devir, A+++ Enerji Sınıfı WF90F5E0W2W model Eco-Bubble çamaşır makinesine ise sadece 1399 TL’ye sahip olabilecekler.

Kampanya Kapsamındaki Ürünler;
Wf90f5e0w2w Model Samsung Eco-Bubble Çamaşır Makinesi: 1399 TL
Wf1802wpc Model Samsung Eco Bubble Çamaşır Makinesi: 1299 TL

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ