Samsung salon tipi rose klima boracay klima hediyeli

  • 02 Eylül 2013
Samsung salon tipi rose klima boracay klima hediyeli

Samsung beyaz eşyalarda kampanyalar devam ediyor. Samsung yeni kampanyasında Samsung Rose Klima,  Boracay Klima hediyeli olarak Samsung bayilerinde satışta.

Eylül Ayı sonuna kadar geçerli olacak kampanya kapsamında, şık görünümüyle evlere ayrı bir hava katarken, çok daha etkili bir soğutma performansını yüksek enerji verimliliği ile sağlayan Rose Klima’yı tercih eden Samsung tüketicileri, 999 TL değerindeki Boracay duvar tipi klimanın da sahibi oluyor.

Samsung Rose Salon Tipi Klima; özel tasarımının yanı sıra sahip olduğu güçlü soğutma performansı, mükemmel hava filtreleme özelliği ve enerji tasarrufu ile tüketicilerin konforlu, sağlıklı ve doğa dostu bir yaşam sürdürürken bütçe tasarrufu yapabilmelerine de yardımcı oluyor.

Evlerin sessiz oyuncusu klimalar, Samsung’un Rose salon tipi klimanın eşsiz tasarımıyla sıradışı bir tarza bürünüyor. Gül motifi örnek alınarak geliştirilen Samsung Rose Klima’nın, üst ve alt yüzeyindeki yoğun parıltılı elmas işlemeler ve  ışığın yansımasıyla daha da çok parıldayan gövdesi, sanki üstü yüzlerce elmas ile kaplıymış gibi, ortamdaki herkesi büyülüyor.

Samsung’un Gül motifinden esinlenerek tasarlanan kliması kullanıcıların modern yaşam tarzını yansıtırken tasarımı teknolojiyle birleştirmek isteyenlerin salonlarına mükemmel bir çözüm sunuyor

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ