Kampanya ve İndirim Haberleri

Samsung SUHD Tv alana galaxy s6 cep telefonu hediye

  • 04 Haziran 2015
Samsung SUHD Tv alana galaxy s6 cep telefonu hediye

Samsung mağazalarında kampanyalar ve fırsatlar sürüyor. Şimdi Samsung SUHD tv alanlara Galaxy s6 cep telefonu hediye ediliyor.

SUHD TV ile televizyon deneyiminde çığır açan Samsung Electronics, cazip kampanyalarına devam ediyor.

Samsung Electronics, 31 Temmuz’a kadar 65-55 inç JS9000 veya 88-78 inç JS9500 SUHD TV modellerinden birini satın alan tüketicilere Galaxy S6 cep telefonunu hediye ediyor.
SUHD TV’nin en yeni modellerine sahip olan kulanıcılar, böylece sadece sınırları zorlayan bir seyir deneyimine değil, aynı zamanda kusursuz tasarımı, daha net fotoğraf kalitesi ve önceki modellerden 1,5 kat daha seri çalışarak 10 dakikada ortalama 4 saatlik şarj ömrü sunan hızlı şarj özelliğiyle öne çıkan Samsung Galaxy S6’ya da sahip olacaklar.

Samsung SUHD TV’ler, Nano Kristal teknolojisi sayesinde daha fazla renk, göz alıcı parlaklık, gerçekçi detaylar ve yüksek kontrast ile üstün bir görüntü kalitesi sunuyor. Tüm bu yenilikçi teknolojilerin yanı sıra sıradışı tasarımıyla size daha önce görmediğiniz, üstün bir televizyon deneyimi yaşatmayı vaat ediyor.

Tüketiciler, Samsung’un bu yeni kampanyası sayesinde, Galaxy S6 ile çekilen 4K çözünürlüğündeki videoları yine 4K kalitesinde SUHD TV’de seyretme keyfini yaşayabilecekler. Üstelik, Hızlı Bağlantı (Quick Connect) özelliğiyle, telefondaki görüntüyü tek bir tuşla televizyon ekranında görebilecekler.
31 Temmuz 2015 tarihine kadar kampanya dahilindeki modellerden birini satın alarak en geç 15 Ağustos’a kadar tv kurulumlarını yaptıran tüm tüketiciler kampanyadan yararlanabilecek. Tüketicinin, kurulumun ardından samsung.com/tr/suhdtvkampanya web sitesi üzerinden iletişim formunu doldurması ve istenen bilgileri göndermesi yeterli olacak. Ardından, bilgileri kontrol edilen tüketicinin telefonuna bir kampanya teyit mesajı iletilecek ve Galaxy S6 hediyesi adresine teslim edilecek.

Abonelik
Bildir

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x